Alcoa FKC - DVSC-Aquaticum 26-29-re nyertek a vendégek

A második félidő derekán kilenc perc alatt csúszott ki a győzelem lehetősége az Alcoa FKC kezéből a DVSC-Aquaticum elleni találkozón. A hazaiak 21-19-es vezetésénél a debreceniek sorozatban öt gólt lőttek, és végül 29-26-ra nyerték a bajnokság második fordulójának rangadóját.
2009.09.07. 07:54 |

NBI, 2. forduló:
Alcoa FKC – DVSC-Aquaticum 26-29 (14-13)
Köfém Sportcsarnok, 800 néző
Vezette: Bonifert, Oláh

FKC: Szikora, Trimmel (kapusok), Bernataviciute 7, Trishchuk 7 (1), Vincze 4, Tilinger 3 (2), Rádl 2, Azari 1, Bízik 1, Horváth 1, Kovács, Zsigmond. Vezetőedző: Sótonyi László.

DVSC: Kiss, Triffa (kapusok), Lovric 7, Bulath 6, Mörtel 6 (1), Bogdanovics 5 (4), Szabó 3, Borbás 1, Szalai 1, Bognár, Csáki, Hornyák, Kazai, Slakta, Vezetőedző: Bakó Botond.

Hétméteresek: 3/4 (Trishchuk hagyta ki); 5/6 (Mörtel hagyta ki)
Kiállítások: 12 perc; 8 perc

Az eredmény alakulása: 5. perc: 3-3, 10. perc: 5-6, 15. perc: 6-7, 20. perc: 9-9, 25. perc: 12-10; 35. perc: 18-15, 40. perc: 20-19, 45. perc: 21-23, 50. perc: 22-25, 55. perc: 24-27.