-
Nyári futás és gyaloglás
Ismét megrendezik a Székesfehérvári Nyári Futás vagy Gyaloglás Próbát a Halesz Liget rekortán futókörén. A június 30-i, ingyenesen látogatható eseményen minden korosztály saját tempójában és saját maga által választott időtartamban mérheti fel állóképességét.
2026.06.26. -
Köztéri sakkasztalok Fehérváron
Székesfehérváron korábban is nagy népszerűségnek örvendtek a közterületeken elhelyezett sakkasztalok, így a tavalyi hat közösségi asztal telepítését követően idén újabb helyszínekre került és kerül sakktáblaasztal a város különböző pontjain.
2026.06.25. -
Szurkolói ankét a stadionban
Szurkolói ankétra várták a Vidi szimpatizánsait a Sóstói Stadionba. A szimpatizánsok többek között a tulajdonosi pályázat jelenlegi állásáról, a következő szezon céljairól, az utánpótlás helyzetéről és az edzőmeccsek látogathatóságáról is kérdezték a klubvezetőket.
2026.06.24. -
Évadzáró az Alba Fehérvárnál
Garázsvásárral egybekötött ünnepélyes szezonzárót tartott az Alba Fehérvár Akadémia. Az eseményen átadták a szezon legjobbjainak járó díjakat is.
2026.06.19.
Albatollas bronzérem a Tollaslabda Grand Prix-döntőről
A múlt hétvége sem telhetett el tollaslabda verseny nélkül. A felnőtt Grand Prix sorozat döntőjét a Honvéd Zrínyi SE rendezte Budapesten, mely viadalra a GP fordulók alatt legjobban teljesítő 12 férfi, és 12 női versenyzőt hívták meg. A fehérvári színeket az albatoll.hu játékosai, Bánhegyi Zita és Szatzker Márton képviselték. Természetesen a színvonalra nem lehetett panasz, hiszen az ország legjobb tollaslabdázói küzdöttek a helyezésekért. A női egyes versenyben a debreceni Gondáné Fórián Csilla bizonyult a legjobbnak, a Honvéd Zrínyi versenyzője, Varga Sarolta a második helyen végzett, míg a bronzérem a fehérvári Bánhegyi Zita nyakába került, negyedikként pedig a Honvédos Újvári Boglárka is éremmel lett gazdagabb.
2007.04.25. 01:35 |
A múlt hétvége sem telhetett el tollaslabda verseny nélkül. A felnőtt Grand Prix sorozat döntőjét a Honvéd Zrínyi SE rendezte Budapesten, mely viadalra a GP fordulók alatt legjobban teljesítő 12 férfi, és 12 női versenyzőt hívták meg. A fehérvári színeket az játékosai, Bánhegyi Zita és Szatzker Márton képviselték. Természetesen a színvonalra nem lehetett panasz, hiszen az ország legjobb tollaslabdázói küzdöttek a helyezésekért. A női egyes versenyben a debreceni Gondáné Fórián Csilla bizonyult a legjobbnak, a Honvéd Zrínyi versenyzője, Varga Sarolta a második helyen végzett, míg a bronzérem a fehérvári Bánhegyi Zita nyakába került, negyedikként pedig a Honvédos Újvári Boglárka is éremmel lett gazdagabb. A férfiaknál a debreceni Tóth Henrik nyert megelőzve csapattársát Kaposi Attilát és a SISÉs Pusztai Ádámot. Szatzker Márton most egy kicsit visszafogottabb teljesítménnyel rukkolt elő, a 10. helyen zárta Grand Prix-t a fehérvári tollasozó. Női párosban Bánhegyi Zita a pápai Horváth Zsófiával az oldalán a negyedik helyen végzett.