Albacomp-vereség a feltámadó Univer otthonában

A koásrlabda NB1 soros rangadóján az Albacomp a győzelem reményében lépett pályára Kecskeméten, hiszen az Univer utóbbi hat mérkőzésén pont nélkül maradt. A mérkőzést a jelenleg jobb formában lévő fehérváriak kezdték jobban, a második és a harmadik negyedben is Fodor Péter alakulata irányított, azonban a poraiból feltámadó Kecskemét olyan utolsó játékrészt vágott ki, amit az Albacomp szinte csak állva kémlelt. Az Univer remek hajrájának köszönhetően magabiztosan győzte le a dobogóra pályázó Albacompot. Univer KSE-Albacomp 105-87 (28-21, 20-26, 22-24, 35-16)

2006.03.05. 11:10 |

Univer KSE-Albacomp 105-87 (28-21, 20-26, 22-24, 35-16)

Kecskemét, 1400 néző
 Vezette: Szabó Gy., Földházi, Hegedűs

Univer KSE: Jovanovics 4, Bradford 34/18, Mérész 10/6, McClendon 20, Lapov 24/15
 Cserék: Horváth Cs. 5, Celej 2, Vida 6
 Vezetőedző: Meszlényi Róbert

Albacomp: Nisavics 8, Spivey 27/6, Horváth Á. 7/3, Flowers 13, Bencze 7
 Cserék: Góbi 14/3, Kámán 8/6, Brolih 3/3, Bódi
 Vezetőedző: Fodor Péter

Az eredmény alakulása: 5. perc: 12-13, 8. perc: 24-13, 13. perc: 33-32, 16. perc: 40-34, 18. perc: 40-43, 20. perc: 48-43, 21. perc: 48-52, 23. perc: 58-54, 26. perc: 61-62, 29. perc: 66-69, 32. perc: 77-71, 37. perc: 92-73