-
Köztéri sakkasztalok Fehérváron
Székesfehérváron korábban is nagy népszerűségnek örvendtek a közterületeken elhelyezett sakkasztalok, így a tavalyi hat közösségi asztal telepítését követően idén újabb helyszínekre került és kerül sakktáblaasztal a város különböző pontjain.
2026.06.25. -
Szurkolói ankét
A rekkenő hőség ellenére szép számban érkeztek a drukkerek a Videoton FC Fehérvár ankétjára kedden délután. A szimpatizánsok többek között a tulajdonosi pályázat jelenlegi állásáról, a következő szezon céljairól, az utánpótlás helyzetéről és az edzőmeccsek látogathatóságáról is kérdezték a klubvezetőket.
2026.06.23. -
Szurkolói ankét a stadionban
Szurkolói ankétra várták a Vidi szimpatizánsait a Sóstói Stadionba. A szimpatizánsok többek között a tulajdonosi pályázat jelenlegi állásáról, a következő szezon céljairól, az utánpótlás helyzetéről és az edzőmeccsek látogathatóságáról is kérdezték a klubvezetőket.
2026.06.24. -
Évadzáró az Alba Fehérvárnál
Garázsvásárral egybekötött ünnepélyes szezonzárót tartott az Alba Fehérvár Akadémia. Az eseményen átadták a szezon legjobbjainak járó díjakat is.
2026.06.19.
A visszavonuló Kulcsár Antalt a polgármester is búcsúztatta
„Ma egy korszak zárult le” – idézte Churchillt Warvasovszky Tihamér, Székesfehérvár polgármestere, amikor ünnepélyes keretek között búcsúztatta a visszavonuló öttusa-mesteredzőt, Kulcsár Antalt. Az Alba Volán-Bericap szakmai igazgatója, és a női válogatott szövetségi kapitánya 31 évnyi edzősködés után intett búcsút eddigi sikerei helyszínének.
2008.12.04. 14:14 |
„Ma egy korszak zárult le” – idézte Churchillt Warvasovszky Tihamér, Székesfehérvár polgármestere, amikor ünnepélyes keretek között búcsúztatta a visszavonuló öttusa-mesteredzőt, Kulcsár Antalt. Az Alba Volán-Bericap szakmai igazgatója, és a női válogatott szövetségi kapitánya 31 évnyi edzősködés után intett búcsút eddigi sikerei helyszínének.A Városházán Warvasovszky Tihamér polgármester mellett Tóth István az Alba Volán SC társelnöke, Sárvári László ügyvezető, és Csáder Dezső szakosztály-igazgató mondtak köszönetet Kulcsár Antalnak, amiért munkatársaival a Világ egyik legjobb öttusa-műhelyévé fejlesztette a fehérvári egyesületet.
„Kulcsár Antal nevét nem kell bemutatni Székesfehérváron. Emberként is nagyon sokan szeretik ebben a városban. – jelentette ki Warvasovszky Tihamér, Székesfehérvár polgármestere. - Az egész élete, ahogy eddig magánemberként, sportolóként, edzőként küzdött, példát adhatott azoknak, akik időnként kételkedtek abban, hogy el lehet érni eredményeket. Bebizonyította, hogy szerényen, becsületes munkával, kitartással sok mindent el lehet érni. Aranyos korszak volt az övé. Igazi ember Kulcsár Tóni, és sokat köszönhet neki nem csak az öttusasport, hanem ez a város is.”
”Nagyon jól telnek a mindennapjaim. – mondta a most még pihenést előnyben részesítő 58 éves Kulcsár Antal. - Közel ugyanolyan időben kelek, mint edzőként tettem, bár nem fél ötkor, hanem inkább hat és fél hét körül ébreszt az óra. Mégis mindig rövid a nap, sok mindent csinálok, és egyre csak bővül a listám. Folyamatos szellemi és manuális tevékenységet végzek, de pszichikai stressz nélkül. Élvezem, ahogy az edzősködést is élveztem.”
Kulcsár Antal természetesen még most is figyel az öttusasportra, mint ahogy megjegyezte: az új szabályok miatti változásra kifejezetten érdekes feladatként tekintene…