A visszavágóra maradt a döntés - döntetlen a Magyar Kupában

A Magyar Kupa nyolcaddöntőjében csúcsrangadóra készülődhettek a felek a Sóstói Stadionban, hiszen a bajnokság listavezetője és a tabella harmadik helyén álló csapata mérkőzött. Az FC Fehérvár már a 3. percben vezetést szerzett az MTK Budapest ellen Sitku Illés révén, majd őrizte az előnyt, ameddig tehette. Az 59. percben két vendégjátékos csapott le Farkas Balázs elügyetlenkedett labdájára, és Hrepka meg sem állt a tehetetlen Sebők kapujáig. A Vidi hiába próbálkozott a támadásvezetéssel a hajrában, nem tudta átjátszani az MTK védelmét... FC Fehérvár - MTK Budapest 1-1 (1-0)

2005.10.26. 20:26 |

A Magyar Kupa nyolcaddöntőjében csúcsrangadóra készülődhettek a felek a Sóstói Stadionban, hiszen a bajnokság listavezetője és a tabella harmadik helyén álló csapata mérkőzött. Az FC Fehérvár már a 3. percben vezetést szerzett az MTK Budapest ellen Sitku Illés révén, majd őrizte az előnyt, ameddig tehette. Az 59. percben két vendégjátékos csapott le Farkas Balázs elügyetlenkedett labdájára, és Hrepka meg sem állt a tehetetlen Sebők kapujáig. A Vidi hiába próbálkozott a támadásvezetéssel a hajrában, nem tudta átjátszani az MTK védelmét, így döntetlenre zártak az NB1 menői. A Magyar Kupa legjobb nyolc csapata közé jutó együttes kilétére majd csak a budapesti visszavágón derül fény.

FC Fehérvár - MTK Budapest 1-1 (1-0)