A vasas ellen nyert az FC Fehérvár

Az FC Fehérvár a hajrában szerzett góllal nyert a Vasas otthonában a labdarúgó Soproni Liga 19. fordulójában. Eredmény: Vasas-FC Fehérvár 1-2 (0-1) Az első negyedórában inkább a Fehérvár akarata érvényesült, majd a félidő közepén átvette az irányítást a Vasas és akár több gólt is szerezhetett volna. A félidő vége előtt nem sokkal az FC Fehérvárnak Sitku szerezte meg 11-esből a vezetést, két perccel a lefújás előtt egy ártatlannak tűnő beadásból pedig Koller állította be a végeredményt.
2008.03.16. 01:47 |
 Az FC Fehérvár a hajrában szerzett góllal nyert a Vasas otthonában a labdarúgó Soproni Liga 19. fordulójában. Eredmény: Vasas-FC Fehérvár 1-2 (0-1)

Az első negyedórában inkább a Fehérvár akarata érvényesült, majd a félidő közepén átvette az irányítást a Vasas és akár több gólt is szerezhetett volna. A félidő vége előtt nem sokkal az FC Fehérvárnak Sitku szerezte meg 11-esből a vezetést.

A második játékrészben többnyire a Vasas irányította a játékot, több helyzete is volt, ám két perccel a lefújás előtt egy ártatlannak tűnő beadásból Koller állította be a végeredményt. (Fotó: www.vidi.hu)