-
Diákmunka a hivatalban
Nyári diákmunkára várja a fiatalok jelentkezését a Polgármesteri Hivatal Székesfehérváron. A foglalkoztatás két turnusban, július és augusztus hónapban lesz napi hat órában. Fizikai munkát, eszköz- és bútormozgatást kell végezni. Jelentkezni kizárólag elektronikus formában lehet – olvasható ebben a felhívásban.
2026.06.25. -
Segítség az igazolványcseréhez
A Székesfehérvár Önkormányzata által fenntartott szociális intézmények együttműködve a Fejér Vármegyei Kormányhivatallal hathatós segítséget nyújtanak a régi típusú személyi igazolványok cseréjében. Mint ismert, augusztus 3-tól a bordó, kis könyvformátumú igazolványok érvényüket vesztik!
2026.06.24. -
Áramszünet lesz több helyszínen is
Villanyoszlopcsere, illetve hálózatépítés miatt lesz áramszünet június 26-án a Nefelejcs utca környékén, illetve Feketehegy-Szárazréten – tájékoztatott az áramszolgáltató.
2026.06.24. -
Meghosszabbított nyitvatartással várja a fürdőzőket a Városi Strand
Az országos tisztifőorvos június 26-a, péntek éjfélig meghosszabbította a másodfokú hőségriasztást. Június 27-e, szombat nulla órától kedd éjfélig pedig harmadfokú hőségriadót rendelt el. A hőségriasztás időtartama alatt a strand egy órával tovább, vagyis este 20 óráig várja vendégeit. A csúszdák üzemideje változatlan marad, minden nap 9 és 18 óra között használhatók.
2026.06.24.
A tűzvédelmi rendszer üzempróbája lesz hétfőn a MOL Aréna Sóstón
A tűzvédelmi rendszer üzempróbáját tarják április 29-én, hétfőn a MOL Aréna Sóstó területén. Reggel 7.30 óra és 9 óra között a létesítmény szirénái és egyéb hő-, füstelvezető rendszerei ellenőrzött körülmények között működésbe lépnek, az üzempróbát a létesítmény környezetében erős hanghatás kíséri. A lakosság megértését kérik.
2019.04.26. 09:21 |
A MOL Aréna Sóstót üzemeltető Székesfehérvári Városfejlesztési Közhasznú Nonprofit Kft. ezúton értesíti a lakosságot, hogy a stadion területén (Csíkvári út 10.) a létesítmény tűzvédelmi rendszereinek üzempróbáját végzi április 29-én, hétfőn 7.30 és 9 óra között.
Az üzempróba alatt a létesítmény szirénái, valamint egyéb hő- és füstelvezető rendszerei ellenőrzött körülmények között működésbe lépnek, az üzempróbát a létesítmény környezetében erős hanghatás kíséri majd. Az üzempróba a jogszabályi előírásokon túl a létesítmény környezetében élők és ide látogató vendégek biztonságát szolgálja. Az üzempróba időtartamára kérik a környéken élők megértését és türelmét!