-
Nyári futás és gyaloglás
Ismét megrendezik a Székesfehérvári Nyári Futás vagy Gyaloglás Próbát a Halesz Liget rekortán futókörén. A június 30-i, ingyenesen látogatható eseményen minden korosztály saját tempójában és saját maga által választott időtartamban mérheti fel állóképességét.
2026.06.26. -
Köztéri sakkasztalok Fehérváron
Székesfehérváron korábban is nagy népszerűségnek örvendtek a közterületeken elhelyezett sakkasztalok, így a tavalyi hat közösségi asztal telepítését követően idén újabb helyszínekre került és kerül sakktáblaasztal a város különböző pontjain.
2026.06.25. -
Szurkolói ankét a stadionban
Szurkolói ankétra várták a Vidi szimpatizánsait a Sóstói Stadionba. A szimpatizánsok többek között a tulajdonosi pályázat jelenlegi állásáról, a következő szezon céljairól, az utánpótlás helyzetéről és az edzőmeccsek látogathatóságáról is kérdezték a klubvezetőket.
2026.06.24. -
Évadzáró az Alba Fehérvárnál
Garázsvásárral egybekötött ünnepélyes szezonzárót tartott az Alba Fehérvár Akadémia. Az eseményen átadták a szezon legjobbjainak járó díjakat is.
2026.06.19.
A Sóstói Stadionban fogadja a Tatabánya az FC Fehérvárt
A Magyar Labdarúgó-szövetség Fellebbviteli Bizottsága csütörtöki ülésén helyt adott a Sziget Foci kft. kérelmének, így a Tatabánya FC március 30-án, vasárnap, 16 órától Székesfehérváron, a Sóstói Stadionban rendezheti a Tatabánya – FC Fehérvár bajnoki mérkőzést.
2008.03.27. 17:56 |
A Magyar Labdarúgó-szövetség Fellebbviteli Bizottsága csütörtöki ülésén helyt adott a Sziget Foci kft. kérelmének, így a Tatabánya FC március 30-án, vasárnap, 16 órától Székesfehérváron, a Sóstói Stadionban rendezheti a Tatabánya – FC Fehérvár bajnoki mérkőzést.
Garancsi István, a Fehérvár FC Kft. tulajdonosa, valamint a Vidi ügyvezetése az utolsó pillanatig hitt abban, hogy érdemes mindent vállalni a szurkolók kiszolgálása, a drukkerek érdekében. Azért, hogy a találkozót ne zárt kapuk mögött, a futball lényegét jelentő nézők kizárásával játsszák, Garancsi István és Bérczy Balázs döntése szerint az FC Fehérvár átvállalta a Tatabánya által fizetendő 250 000 forintos fellebbezési díjat, sőt – hogy a zuglói klub se károsodjon - klubunk állja azt a bérleti díjat is a BVSC-nek, amelyet a Tatabánya akkor fizetett volna, ha a meccsre a Szőnyi úton került volna sor.
Garancsi István, a Fehérvár FC Kft. tulajdonosa, valamint a Vidi ügyvezetése az utolsó pillanatig hitt abban, hogy érdemes mindent vállalni a szurkolók kiszolgálása, a drukkerek érdekében. Azért, hogy a találkozót ne zárt kapuk mögött, a futball lényegét jelentő nézők kizárásával játsszák, Garancsi István és Bérczy Balázs döntése szerint az FC Fehérvár átvállalta a Tatabánya által fizetendő 250 000 forintos fellebbezési díjat, sőt – hogy a zuglói klub se károsodjon - klubunk állja azt a bérleti díjat is a BVSC-nek, amelyet a Tatabánya akkor fizetett volna, ha a meccsre a Szőnyi úton került volna sor.