A skót Hibernian lehet a Vidi ellenfele, ha továbbjut Mariborban

Az Európa-liga harmadik selejtezőkörében a Videoton a Hiberniannal csaphat össze, amennyiben a Videoton FC továbbjut az NK Maribor ellen - érdekesség, hogy a visszavágót skót játékvezetői hármas dirigálja . A magyar és a skót együttes korábban már találkozott egymással a nemzetközi porondon, méghozzá az 1989–1990-es UEFA-kupa első fordulójában. A skótok kettős győzelemmel (kint 1–0, itthon 3–0) léptek tovább a legjobb 32 közé.
2010.07.16. 15:49 |

A lehetséges ellenfelek: a portugál Sporting CP, a szerb Crvena zvezda, a belga KRC Genk, a skót Hibernian, valamint az Austria Wien és a bosnyák Siroki Brijeg párviadalának (az első mérkőzés 2-2 lett Bécsben!) továbbjutója lehetett - a Hibernian lett.

A skót csapattal a Videoton 1989-ben már találkozott az UEFA Kupában - akkor az edinburgh-i klub jutott tovább.