A Real Madrid utánpótlása nyerte Puskás-Suzuki-kupát

Hatodszor rendezte meg a Puskás Akadémia a Puskás-Suzuki-kupát az U17-es ifjúsági korcsoportnak Fehérváron és Felcsúton. Meglepetés nem született, hiszen a húsvét hétfői döntőben a Real Madrid 2-0 arányban legyőzte a görög Panathinaikoszt. A harmadik helyért folyó küzdelemben a Puskás Akadémia 4-2 arányban kikapott a Budapesti Honvédtól.
2013.04.01. 21:18 |
Hatodszor rendezte meg a Puskás Akadémia a Puskás-Suzuki-kupát az U17-es ifjúsági korcsoportnak Székesfehérváron és Felcsúton.
KÉPGALÉRIA a kupáról
A Real Madrid U17-eseinek Puskás Ferenc özvegye és Orbán Viktor miniszterelnök adta át az érmeket.

Azokkal a csapatokkal rendezték idén is a kupát, amelyek valamilyen módon kötődnek Öcsi bácsihoz, Puskás Ferenchez. Idén a Videoton Puskás Akadémia, Real Madrid, Panathinaikosz és a Budapest Honvéd mellett a Melbourne Football Institute Ausztráliából és az Academia de Fotbal „Gheorghe Hagi” a romániai Constantából küldte el legjobb ifijeit.

Meglepetés nem született, hiszen a húsvét hétfői döntőben a Real Madrid Fernández lesgyanús góljával és Rocha találatával 2-0 arányban legyőzte a görög Panathinaikoszt. A harmadik helyért folyó küzdelemben a Puskás Akadémia csapata 4-2 arányban kikapott a Budapesti Honvédtól és negyedik lett, míg a román fiúk 6-0-ra lelépték az ausztrálokat és az ötödik helyet szerezték meg.