-
Nyári futás és gyaloglás
Ismét megrendezik a Székesfehérvári Nyári Futás vagy Gyaloglás Próbát a Halesz Liget rekortán futókörén. A június 30-i, ingyenesen látogatható eseményen minden korosztály saját tempójában és saját maga által választott időtartamban mérheti fel állóképességét.
2026.06.26. -
Köztéri sakkasztalok Fehérváron
Székesfehérváron korábban is nagy népszerűségnek örvendtek a közterületeken elhelyezett sakkasztalok, így a tavalyi hat közösségi asztal telepítését követően idén újabb helyszínekre került és kerül sakktáblaasztal a város különböző pontjain.
2026.06.25. -
Szurkolói ankét a stadionban
Szurkolói ankétra várták a Vidi szimpatizánsait a Sóstói Stadionba. A szimpatizánsok többek között a tulajdonosi pályázat jelenlegi állásáról, a következő szezon céljairól, az utánpótlás helyzetéről és az edzőmeccsek látogathatóságáról is kérdezték a klubvezetőket.
2026.06.24. -
Évadzáró az Alba Fehérvárnál
Garázsvásárral egybekötött ünnepélyes szezonzárót tartott az Alba Fehérvár Akadémia. Az eseményen átadták a szezon legjobbjainak járó díjakat is.
2026.06.19.
A REAC otthonában nyert az FC Fehérvár
A hét közepén lejátszotta harmadik edzőmérkőzését is az FC Fehérvár labdarúgó csapata. A Dunafém-Maroshegy és a Pálfa nagyarányú legyőzése után a fehérváriakra egy első osztályú csapat várt. A piros-kékek a REAC otthonában vendégszerepeltek, s az első félidőben szenvedtek. Nyerges Krisztián kétszer is bevette a nem éppen remek formában védő Sebők Zsolt kapuját, majd Cseri is a hálóba helyezte labdáját, a három rákospalotai találatra pedig csak Jusuf Dajic tudott válaszolni a szünet előtt. A második félidőben a REAC teljes sort cserélt, Marijan Vlak alakulata pedig a hazaiak második csapata ellen már jobban muzsikált. Dajic mégegszer beköszönt, majd Farkas Balázs egyenlített, a győztes gólt pedig a csereként beállt Mario Bozic szerezte. Az FC Fehérvár 4-3-ra nyert a REAC otthonában így továbbra is veretlen a felkészülési időszakban.
A hét közepén lejátszotta harmadik edzőmérkőzését is az FC Fehérvár labdarúgó csapata. A Dunafém-Maroshegy és a Pálfa nagyarányú legyőzése után a fehérváriakra egy első osztályú csapat várt. A piros-kékek a REAC otthonában vendégszerepeltek, s az első félidőben szenvedtek. Nyerges Krisztián kétszer is bevette a nem éppen remek formában védő Sebők Zsolt kapuját, majd Cseri is a hálóba helyezte labdáját, a három rákospalotai találatra pedig csak Jusuf Dajic tudott válaszolni a szünet előtt. A második félidőben a REAC teljes sort cserélt, Marijan Vlak alakulata pedig a hazaiak második csapata ellen már jobban muzsikált. Dajic mégegszer beköszönt, majd Farkas Balázs egyenlített, a győztes gólt pedig a csereként beállt Mario Bozic szerezte. Az FC Fehérvár 4-3-ra nyert a REAC otthonában így továbbra is veretlen a felkészülési időszakban.
REAC – FC Fehérvár 3-4 (3-1)
Budai II László Stadion, 200 néző.
V: Csupi
REAC, 1. félidő: Farkas B. – Dinka, Cseri, Kapcsos, Sallai – Rusvay, Erős K., Polonkai, Virág A. – Nyerges, Torma.
2. félidő: Farkas B. – Tereánszky-Tóth, Kerényi, Virágh T., Virág A. – Kovács B., Rása, Kiss, Varga Z. – Kovacsics, Nógrádi
FCF: Sebők – Vadász (Fehér), Baranyai (Kakas), Koller (Mészáros), Horváth G. – Simek (Meggyes), Kocsis (Bozsics), Farkas B. (Pálfi), Nagy D. (Horváth Á.) – Vayer (Lattenstein), Dajics (Lelkes)
Gólszerző: Nyerges (2), Cseri, ill. Dajics (2), Farkas B., Bozsics