-
Fair Play díjas ARAK-os
Az ARAK tájfutója a 2024. évi Rövidtávú OB-n történt sportszerű cselekedetéért kapta a trófeát. Cselekedete nem csak a ARAK és a Tájfutó, hanem az Olimpiai közösség számára is példaértékű szemlélet.
2026.01.29. -
Nem sikerült a pontszerzés Salzburgban
A Salzburg együttesének sikerült otthon tartani a három pontot. A sorozatban hetedik vereségét elkönyvelő Volán a rájátszás-selejtezőt érő kilencedik helyen áll.Red Bull Salzburg - Hydro Fehérvár AV19 4-0 (2-0, 1-0, 1-0)
2026.01.29. -
Fésüs Irén Emléktorna
A Felsővárosi Általános Iskolában rendezték meg a IV. korcsoportos lány röplabda diákolimpia városi döntőjét, amely idén Fésüs Irén egykori válogatott röplabdázó emlékét őrizte. A négy részt vevő iskola közül az első két helyezett a megyei döntőben képviselheti Székesfehérvárt.
2026.01.28. -
Itthon készül a Vidi
Nem utazott edzőtáborba, a jól ismert hazai kulisszák között készül a tavaszi folytatásra a Videoton. Az NBII-es bajnokság február elején folytatódik.
2026.01.15.
A NO.9. Gi Magyar Kupafordulón szerepeltek sikeresen a fehérvári falmászók
Hétvégén rendezték meg Budapesten a NO.9. Gi Magyar Kupafordulót. A Rotpunkt Sziklamászó Egyesület tagjai egy nagyon kiélezett versenyt tudhatnak maguk mögött, ahol eredményesen szerepeltek.
2019.11.20. 09:03 |
Serdülő fiú eredmények:
Hegedüs-Krisó Dénes 5.hely
Pajor Vince: 9.hely
Ifi A lány:
Forgács Eszter Evelin: 6.hely
Sarok Eszter : 7 hely
A A Rotpunkt Sziklamászó Egyesület tagjainak következő versenye hétvégén, a Gravity Mászóteremben lesz, Budapesten.