-
Öt meccset játszik júliusban a Vidi
A Vidi július 1-jén játssza első nyári felkészülési mérkőzését, ezt követően további négy találkozón lép pályára a bajnokság július 26-i rajtjáig. Megmérkőznek a BVSC-vel, a Péccsel, a Haladással és a Vasassal is.
2026.06.28. -
Nyári futás és gyaloglás
Ismét megrendezik a Székesfehérvári Nyári Futás vagy Gyaloglás Próbát a Halesz Liget rekortán futókörén. A június 30-i, ingyenesen látogatható eseményen minden korosztály saját tempójában és saját maga által választott időtartamban mérheti fel állóképességét.
2026.06.26. -
Szurkolói ankét a stadionban
Szurkolói ankétra várták a Vidi szimpatizánsait a Sóstói Stadionba. A szimpatizánsok többek között a tulajdonosi pályázat jelenlegi állásáról, a következő szezon céljairól, az utánpótlás helyzetéről és az edzőmeccsek látogathatóságáról is kérdezték a klubvezetőket.
2026.06.24. -
Évadzáró az Alba Fehérvárnál
Garázsvásárral egybekötött ünnepélyes szezonzárót tartott az Alba Fehérvár Akadémia. Az eseményen átadták a szezon legjobbjainak járó díjakat is.
2026.06.19.
A Marton Imre Asztalitenisz Emlékversenyre Németországból is érkeztek játékosok
Székesfehérváron 1993 óta minden évben megemlékeznek a Fejér Megyei Asztalitenisz Szövetség egykori elnökéről, Marton Imréről. Az 1990-ben elhunyt Marton Imre labdarúgó és asztaliteniszező is volt, majd játékos-pályafutása után a Postás, a VT Vasas, a Spartakus és a MESZÖV ping-pong-edzőjeként tevékenykedett. Az egykori trénerre és elnökre 32 felnőtt és 14 ifjúsági korú versenyző emlékezett játékkal a XV. Emlékversenyen. A Hétvezér Általános iskola tornatermében hat asztalon, egyesben és párosban viaskodtak az ütőforgatók. A mezőnyben nem csupán a megye asztaliteniszezői mérték össze tudásukat, hanem Németországból is érkeztek versenyzők, no nem németek, hanem fehérvári kötődésű magyar ping-pongosok.
2007.11.07. 11:22 |
Székesfehérváron 1993 óta minden évben megemlékeznek a Fejér Megyei Asztalitenisz Szövetség egykori elnökéről, Marton Imréről. Az 1990-ben elhunyt Marton Imre labdarúgó és asztaliteniszező is volt, majd játékos-pályafutása után a Postás, a VT Vasas, a Spartakus és a MESZÖV ping-pong-edzőjeként tevékenykedett. Az egykori trénerre és elnökre 32 felnőtt és 14 ifjúsági korú versenyző emlékezett játékkal a XV. Emlékversenyen. A Hétvezér Általános iskola tornatermében hat asztalon, egyesben és párosban viaskodtak az ütőforgatók. A mezőnyben nem csupán a megye asztaliteniszezői mérték össze tudásukat, hanem Németországból is érkeztek versenyzők, no nem németek, hanem fehérvári kötődésű magyar ping-pongosok.A felnőtt mezőny nem csak létszámában, hanem erősségében is igen jó. Kellemes meglepetés, hogy Németországban profiskodó játékosok is elfogadták a meghívásunkat - így Ifjabb Klampár Tibor, Katus Krisztián, vagy Müller Gábor -, akik külföldön öregbítik a magyar asztalitenisz sporthírnevét. Úgy tűnik, a régi módszer bevált, hiszen egy nagyon erős élmezőny alakult ki ebben a társaságban, a nyolc között, de még a legjobb 16 között is közel egyenrangú ellenfelek találkoznak. – vélekedett Volsik János, a Fejér Megyei Asztalitenisz Szövetség elnöke a verseny közben.
- A dr. Volsik - Klampár kettős győzelemre pályázik most is?
- Gondolom, hogy ez a végső cél, bár azzal, hogy Klampár Tibi már két éve Németországban játszik, összeszokottságról nem igen lehet beszélni, maximum a kilenc év egymás mellett eltöltött idő az, ami valamiféle rutint jelenthet számukra, és egy pár meccs után ott lesznek a végküzdelmekben…
Bizony ott is voltak, olyannyira, hogy a férfiak páros versenyében a dr. Volsik Tibor – Ifj. Klampár Tibor kettős nem talált legyőzőre. A Honvéd Szondi SE duója a polgárdi Pintér-Szabó, és a Leiselheim, valamint Ahsbruch egyesületeiből érkező Katus-Müller párost utasította maga mögé. Férfi egyesben az 1998-as és ’99-es sikere után ismét Katus Krisztián örülhetett a Marton Imre Emlékverseny aranyérmének, megelőzve a Polgárdi SE asztaliteniszezőjét, Pintér Istvánt, valamint a Szondis dr. Volsik Tibort és Szabó Attilát. Az ifjúságiak egyes viadalát a DASE versenyzője, Váczi Norbert nyerte, a sárbogárdi Papp Lászlót, a Honvéd Szondis Katona Dávidot, és a szabadbattyáni Naszádos Zoltánt is legyőzve.