-
Bobál távozik a Viditől
A Videoton FC Fehérvár közös megegyezéssel szerződést bontott a csapat nyáron érkezett támadójával, Bobál Gergellyel. Bobál egyetlen őszi gólját Bonyhádon, a Majosi SE otthonában szerezte.
2025.12.13. -
Győzelem Kecskeméten
Az Alba Fehérvár hosszabbításban győzte le két ponttal a házigazda Kecskemétet a férfi kosárlabda NB I pénteki játéknapján. Ez volt zsinórban a harmadik győztes meccse a csapatnak.Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét - Alba Fehérvár 82-84
2025.12.13. -
Nagyot küzdöttek a röpisek
Nagyot küzdött, szettet nyert, de végül 3-1-es vereséget szenvedett a lengyelektől a MÁV Előre Foxconn férfi röplabda csapata a CEV-kupa 1. körének első mérkőzésén a MET Arénában. A lengyel csapatnak minden tudására szüksége volt a győzelemhez.
2025.12.11. -
Jó tanulók és jó sportolók
Idén is átadták a Jó tanuló-jó sportoló, valamint a körzet legjobb sportolója kategóriában is az elismeréseket. A Fejér Megyei Diáksport Egyesület hagyományos évzáró ünnepségét a Városháza Dísztermében tartották.
2025.12.11.
A Ljubljana és a MAC is pórul járt a Volán csapatai ellen
Pénteken két vereség, vasárnap két győzelem - javítottak a fehérvári hokicsapatok. Az EBEL-ben hat kudarc után győzött a Volán, az Olimpija Ljubljana vendégeként ehhez egyetlen gól is elég volt. A hazai pályán játszó MOL-ligás csapat hármat is lőtt, és mivel csak kettőt kapott, a szezonban már másodszor verte meg a bajnokság egyik esélesének tartott MAC együttesét.
Olimpija Ljubljana - Fehérvár AV19 0-1
Fehérvár AV19 - MAC 3-2
Olimpija Ljubljana - Fehérvár AV19 0-1
Fehérvár AV19 - MAC 3-2
2015.10.11. 20:02 |
Pénteken két vereség, vasárnap két győzelem - javítottak a fehérvári hokicsapatok. Az EBEL-ben hat kudarc után győzött a Volán, az Olimpija Ljubljana vendégeként ehhez eygetlen gól is elég volt. A hazai pályán játszó MOL-ligás csapat hármat is lőtt, és mivel csak kettőt kapott, a szezonban már másodszor verte meg a bajnokság egyik esélesének tartott MAC együttesét.
Szoros verségek után végre egy szoros győzelem: Ljubljanában Kevin Wehrs második harmadban ütött, embrelőnyös gólja elég volt a fehérváriak szörnyű sorozatának megszakításához. Hat vereség után ezúttal mind a három pontot megszerezték a mieink, mert a több hazai lövés és emberelőny ellenére a védelem és Rajna Miklós minden próbálkozást hárított. A rengeteg sérülés és vereség közepette jól jött, hogy a gyengébb Ljubljana ellen kellett játszani, de a győzelem így is erőt adhat a folytatáshoz.
Olimpija Ljubljana - Fehérvár AV19 0-1 (0-0, 0-1, 0-0)
Gl.: Wehrs
Olimpija Ljubljana - Fehérvár AV19 0-1 (0-0, 0-1, 0-0)
Gl.: Wehrs

A MOL-ligában ellenben rangadót játszott a Fehévár, amely először fogadta a szezonban a MAC-ot. Budapesten már kétszer találkoztak, egy győzelem és egy (hosszabbításos) vereség volt a mérleg. Most Tyler Dietrich csapata örülhetett, mégpedig egy fordulatos meccs végén. A vendégek vezetése után Orban és Shupe fordított, de fél perccel a második harmad vége előtt betalált a MAC, így döntetlennel indult a záró játékrész. Ennek végén, az 58. percben Holmberg emberelőnyből megszerezte a győztes gólt. Győzelmével a Volán öt pontra közelítette meg a harmadik helyen álló fővárosiakat a tabellán.
Fehérvár AV19 - MAC 3-2 (1-1, 1-1, 1-0)
Gl.: Orban, Shupe, Holmberg, illetve Németh A. Szappanos.
Fehérvár AV19 - MAC 3-2 (1-1, 1-1, 1-0)
Gl.: Orban, Shupe, Holmberg, illetve Németh A. Szappanos.