-
Nyári futás és gyaloglás
Ismét megrendezik a Székesfehérvári Nyári Futás vagy Gyaloglás Próbát a Halesz Liget rekortán futókörén. A június 30-i, ingyenesen látogatható eseményen minden korosztály saját tempójában és saját maga által választott időtartamban mérheti fel állóképességét.
2026.06.26. -
Köztéri sakkasztalok Fehérváron
Székesfehérváron korábban is nagy népszerűségnek örvendtek a közterületeken elhelyezett sakkasztalok, így a tavalyi hat közösségi asztal telepítését követően idén újabb helyszínekre került és kerül sakktáblaasztal a város különböző pontjain.
2026.06.25. -
Szurkolói ankét a stadionban
Szurkolói ankétra várták a Vidi szimpatizánsait a Sóstói Stadionba. A szimpatizánsok többek között a tulajdonosi pályázat jelenlegi állásáról, a következő szezon céljairól, az utánpótlás helyzetéről és az edzőmeccsek látogathatóságáról is kérdezték a klubvezetőket.
2026.06.24. -
Évadzáró az Alba Fehérvárnál
Garázsvásárral egybekötött ünnepélyes szezonzárót tartott az Alba Fehérvár Akadémia. Az eseményen átadták a szezon legjobbjainak járó díjakat is.
2026.06.19.
A Lászlóvill csapata vitte a kupát a III. Yo Rádió kispályás labdarúgó teremtornán
A Lászlóvill csapatának sikerével ért véget a III. Yo! Rádió Kupa kispályás labdarúgó teremtorna. A második helyen a Bádogos, a harmadikon a Bauding, a negyediken a Feca Old Boys együttese végzett. A legjobb játékos a Lászlóvilles Bozai Attila lett, a legjobb kapusnak a Bádogos kiválóságát, Vörös Tibort választották, míg a gólkirályi címet a 4 találatig jutó Hajnal Imre érdemelte ki, aki a Fecát erősítette. A közönség két napon át többnyire jó iramú, kiváló mérkőzéseket láthatott a székesfehérvári VOK sportcsarnokban. A gálamérkőzésen közéleti személyiségek és politikusok is pályára léptek egy barátságos mérkőzésre...
2007.02.04. 21:11 |
A Lászlóvill csapatának sikerével ért véget a III. Yo! Rádió Kupa kispályás labdarúgó teremtorna. A második helyen a Bádogos, a harmadikon a Bauding, a negyediken a Feca Old Boys együttese végzett. A legjobb játékos a Lászlóvilles Bozai Attila lett, a legjobb kapusnak a Bádogos kiválóságát, Vörös Tibort választották, míg a gólkirályi címet a 4 találatig jutó Hajnal Imre érdemelte ki, aki a Fecát erősítette.
Székesfehérvár polgármestere, –és egyben országgyűlési képviselője- Warvasovszky Tihamér a legsportszerűbb csapatnak ajánlott fel díszes serleget, kiemelve a fair play fontosságát az élet minden területén. Ezt az elismerést is a győztes Lászlóvill alakulata érdemelte ki. A díjakat Viniczai Tibor Székesfehérvár alpolgármestere és Horváth Miklós Csaba önkormányzati képviselő, tanácsnok.

A közönség két napon át többnyire jó iramú, kiváló mérkőzéseket láthatott a székesfehérvári VOK sportcsarnokban. A torna fénypontja az immár hagyományosnak mondható gálamérkőzés volt, melyen ismert közéleti személyiségek, politikusok, sportolók léptek pályára szigorúan barátságos mérkőzésen. A labdazsonglőrök között volt a már említett Viniczai Tibor és Horváth Miklós Csaba, Várpalota polgármestere, Németh Árpád, a székesfehérvári sportbizottság elnöke, Gál Péter Pál, Knizse Gyula tanácsnok, Tombor Csaba, az MKB Veszprém válogatott kézilabdázója, Szabó József és Csucsánszky Zoltán a Videoton egykori kiváló focistái, valamint Kupcsik László az erőemelő és testépítő sportág hazai sztárja, aki számtalan világ és Európa-bajnoki címet nyert már, továbbá 12 alkalommal állított fel világ és Európa csúcsot fekvenyomásban.
Meg kell említeni a székesfehérvári labdarúgás valaha volt egyik legnagyobb klasszisát, Karsai Lászlót, aki ugyan –egészségi állapota miatt- nem tudta megmutatni a pályán a 70-es években számtalanszor megcsodált trükkjeit, zseniális irányító-készségét és szenzációs rúgótechnikáját, a kispadról irányította a fekete mezes csapatot, mely végül nagy küzdelemben alulmaradt a több cserelehetőséggel rendelkező fehérekkel szemben.
Székesfehérvár polgármestere, –és egyben országgyűlési képviselője- Warvasovszky Tihamér a legsportszerűbb csapatnak ajánlott fel díszes serleget, kiemelve a fair play fontosságát az élet minden területén. Ezt az elismerést is a győztes Lászlóvill alakulata érdemelte ki. A díjakat Viniczai Tibor Székesfehérvár alpolgármestere és Horváth Miklós Csaba önkormányzati képviselő, tanácsnok.

A közönség két napon át többnyire jó iramú, kiváló mérkőzéseket láthatott a székesfehérvári VOK sportcsarnokban. A torna fénypontja az immár hagyományosnak mondható gálamérkőzés volt, melyen ismert közéleti személyiségek, politikusok, sportolók léptek pályára szigorúan barátságos mérkőzésen. A labdazsonglőrök között volt a már említett Viniczai Tibor és Horváth Miklós Csaba, Várpalota polgármestere, Németh Árpád, a székesfehérvári sportbizottság elnöke, Gál Péter Pál, Knizse Gyula tanácsnok, Tombor Csaba, az MKB Veszprém válogatott kézilabdázója, Szabó József és Csucsánszky Zoltán a Videoton egykori kiváló focistái, valamint Kupcsik László az erőemelő és testépítő sportág hazai sztárja, aki számtalan világ és Európa-bajnoki címet nyert már, továbbá 12 alkalommal állított fel világ és Európa csúcsot fekvenyomásban.
Meg kell említeni a székesfehérvári labdarúgás valaha volt egyik legnagyobb klasszisát, Karsai Lászlót, aki ugyan –egészségi állapota miatt- nem tudta megmutatni a pályán a 70-es években számtalanszor megcsodált trükkjeit, zseniális irányító-készségét és szenzációs rúgótechnikáját, a kispadról irányította a fekete mezes csapatot, mely végül nagy küzdelemben alulmaradt a több cserelehetőséggel rendelkező fehérekkel szemben.