A kötelező győzelem reményében - szombat, 19.00: FC Fehérvár - Vác

Rendkívül kellemetlen élményben volt része az FC Fehérvár együttesének az NB1 legutóbbi, hatodik fordulójában. A piros-kékek egyértelmű esélyesként a kötelező győzelem reményében léptek pályára Kaposváron, ahonnan aztán pont nélkül táviztak, 1-0-ra nyert a Rákóczi. A Vidi így egy helyet visszacsúszva, a hetedik pozícióból várhatja a 7. játéknapot, melyen a tabella 14. helyén tanyázó Vác csapatát fogadja.

2006.09.22. 21:43 |

Az újonc Vác eddig mindössze a Honvéd alakulatát tudta legyőzni, a Vasassal és a Tatabányával döntetlenre végzett, a Pakstól, a Kaposvártól, és a Debrecentől pedig vereséget szenvedett. Az NB1-es mezőny legkisebb költségvetéséből gazdálkodó Vác nem érkezik vérmes reményekkel a Sóstói Stadionba, ettől függetlenül okozhat meglepetést, pláne akkor, ha a fehérváriak továbbra is írtoznak a góllövéstől. Dvéri Zsolt ismét megsérült, így nem állhat Csertői Aurél rendelkezésére, Koller Ákost hamarosan megműtik, de Mario Bozic már visszatérhet a pályára. Julinho játékengedélye  még mindig nem érkezett meg, Terjék lajos papírjai viszont rendben vannak, azonban még nincs olyan formában, hogy szerepelhessen a szombaton 19 órakor kezdődő bajnokin.

Az FC Fehérvár kezdőcsapata: Sebők - Csizmadia, Kuttor, Fehér, Mohl - Lattenstein, Schwarcz, Farkas Balázs - Nagy, Sitku, Alumona