A korai gól átka - Újabb döntetlen az NB1-ben

A Borsodi Liga 14. fordulójában a tabella 10. helyén tanyázó, ám az utóbbi mérkőzésein szárnyát bontogató FC Sopron otthonában vendégeskedett a listavezető FC Fehérvár. A Signorit kezdő csapatában tudó hazaiak rögtön az első támadásuk végén mattolták a fejben még az öltözőben mélázó fehérváriakat. Horváth András megpattanó lövését nem háríthatta Tudor az első percben, a folytatásban azonban már nem rezdült a piros-kékek hálója. FC Sopron - FC Fehérvár 1-1 (1-1)

2005.12.03. 21:38 |

A kezdeti álmatagság után az FC Fehérvár egyre inkább felvette a ritmust a légiósokkal megtűzdelt Sopronnal, sőt, a 31. percben egy impozáns támadás végén az egyenlítő találatot is megszerezte. Farkas Balázs remek ütemben tálalt a a baloldalon helyezkedő Sitku elé, aki keményen lőtte a labdát a kapu előterébe. Középen Simek Péter eszmélt a leggyorsabban, és elegáns mozdulattal perdített 6 méterről a jobb alsó sarokba. A szünet előtt a Vidinek adódtak gólszerzési lehetőségei, azonban Koller, és Farkas labdája sem talált utat a hazaiak hálójába. Fordulás után a Sopron veszélyeztetett többet, azonban a végére maradt az igazságos pontosztozkodás.

FC Sopron - FC Fehérvár 1-1 (1-1)