-
Áramszünet lesz az Írók utcái környékén
December 2-án hálózati karbantartás miatt áramszünet lesz az írókról elnevezett székesfehérvári utcákban – tájékoztatott az E.ON.
2025.12.01. -
Közmeghallgatás a Városházán
Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzat Közgyűlése 2025. december 5-én, pénteken 08.00 órától közmeghallgatást tart. A közmeghallgatás témája: „Tájékoztató Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzata pénzügyi és gazdasági helyzetéről”. Az ülés helyszíne a Városháza Díszterme, ahova tisztelettel várják az érdeklődőket.
2025.11.28. -
Fogadóórát Szontaghné Kovács Erika
Decemberben is két helyszínen és időpontban tart fogadóórát Szontaghné Kovács Erika. A 9. számú választókörzet önkormányzati képviselője 1-jén és 2-án várja a körzetben élőket.
2025.11.28. -
Fogadóórát tart Patik Ferenc
December 1-jén fogadóórát tart Patik Ferenc önkormányzati képviselő, amelyre várja a Vízivárosban élőket.
2025.11.28.
A keddi vb-selejtező meccs miatt tovább tarthatnak nyitva a belvárosi teraszok
Székesfehérvár Önkormányzata ezúton ad tájékoztatást arról, hogy a 2025. szeptember 9-én, kedden este a Magyarország – Portugália labdarúgómérkőzés kezdési időpontjára tekintettel egy órával tovább, este 23 óráig tarthatnak nyitva az I. díjövezetben működő vendéglátóegységek kitelepülései.
2025.09.09. 11:44 |
Kérjük az üzemeltetőket, hogy tartsák be a szabályozásban foglalt nyitvatartási időt, a vendégeket pedig arra, hogy legyenek tekintettel a belvárosi lakók nyugalmára.
Ezúton köszönjük mindenki türelmét, megértését és a vb-selejtezőt figyelemmel kísérőknek jó szurkolást kívánunk.
