A Kaposvár lett az Albacomp ellenfele a negyeddöntőben

Csütörtökön elkészült a férfi kosárlabda Magyar Kupa negyeddöntőjének sorsolása. Az Albacomp együttese a Kaposvári KK ellen harcohatja ki a négyes döntőbe jutást. A fehérváriak tavaly nagy csatában, mindössze két ponttal (81-83), hazai környezetben kaptak ki a kupadöntőben Zoran Kmézics csapatától,így a visszavágás fűtheti a kék-fehéreket a két mérkőzésből álló párharcban. A bajnokságban az Alba eddig egyszer találkozott az előző szezon óta jócskán átalakult somogyiakkal.

2005.03.25. 15:15 |

Csütörtökön elkészült a férfi kosárlabda Magyar Kupa negyeddöntőjének sorsolása. Az Albacomp együttese a Kaposvári KK ellen harcohatja ki a négyes döntőbe jutást.

A fehérváriak tavaly nagy csatában, mindössze két ponttal (81-83), hazai környezetben kaptak ki a kupadöntőben Zoran Kmézics csapatától,így a visszavágás fűtheti a kék-fehéreket a két mérkőzésből álló párharcban.
A bajnokságban az Alba eddig egyszer találkozott az előző szezon óta jócskán átalakult somogyiakkal. Külöben a januári összecsapáson egy híján húsz pontos győzelmet arattak Farkas Sándor tanítványai. Igazság szerint idén nem igazán megy a KK-nak, ezt a tabellán jelenleg elfoglalt hetedik helye is alátámasztja.
Mindenesetre a szövetség által előzetesen megadott játéknap április 6.-a, akkor Kaposvár, majd április 12.-én Székesfehérvár lesz az összecsapások helyszíne. A két csapat bajnoki meccsen is találkozik, ezt a csatát a kiadottól eltérően egy nappal korábban április 15-én vívják.