A Jesenice ellen nem megy - Pont nélkül maradt a Volán

Az Interliga 18. fordulójának rangadóján az alapszakasz második helyén álló Alba Volán-FeVita fogadta a listavezető Acroni Jesenicét. Az első harmadban a fehérváriak játszottak fölényben, azonban a Kristan kapust helyettesítő Glavic fogta a hazaiak próbálkozásait. A második játékrész elején aztán gólvonal mögé jutott a korong, igaz, kétszer is a kék-fehérek bánkódhattak, sőt, a játékrész zárásaként harmadszor is kapitulálni kényszerült Budai... Alba Volán-FeVita - Acroni Jesenice 3-2 (0-0, 0-3, 2-0)

2005.12.06. 21:05 |

Az Interliga 18. fordulójának rangadóján az alapszakasz második helyén álló Alba Volán-FeVita fogadta a listavezető Acroni Jesenicét. Az első harmadban a fehérváriak játszottak fölényben, azonban a Kristan kapust helyettesítő Glavic fogta a hazaiak próbálkozásait. A második játékrész elején aztán gólvonal mögé jutott a korong, igaz, kétszer is a kék-fehérek bánkódhattak, sőt, a játékrész zárásaként harmadszor is kapitulálni kényszerült Budai. A záróharmadban erőn feletti offenzívába kezdett a Volán, és felzárkózott, azonban az egyenlítés már nem sikerült, köszönhetően némi játékvezetői tévedésnek is. A tartalékos Acroni ismét elvitte Fehérvárról a három pontot, és megerősítette vezető pozícióját a tabellán.

Alba Volán-FeVita - Acroni Jesenice 3-2 (0-0, 0-3, 2-0)

Székesfehérvár, 1000 néző
 Vezette: Incze (Kincses, Haszonits)

Alba Volán: Budai - Svasznek, Kangyal, Csibi, Palovcik, Stastny, Sille, Buril, Rajz, Ocskay (1), Palkovics 1, Ennaffati, Tőkési, Majoross 1, Holéczy, Gröschl (1), Borostyán, Kiss, Fodor, Vaszjunyin, Simon, Becze(kapus). vezetőedző: Pat Cortina.

Jesenice: Glavic - Vukcevic, Kranjc 2, Sotlar, Klinar, Mlinarec (1), Rebolj, Dervaric, Varl, Remar, Hafner (1), Manfreda, Golicic, Zagar, Pretnar, Razingar (1), Bremec 1, Petrovcic(kapus). vezetőedző: Roman Pristov.

Kiállítások: 0 ill. 4 perc + 10 perc fegyelmi (Kranjc)