A Hydro Fehérvár AV19 vereséget szenvedett hazai pályán az ICEHL-ben

A Hydro Fehérvár AV19 jégkorongcsapata péntek este hazai pályán, a Raktár utcában fogadta a HK SZ Olimpija Ljubljana együttesét. A fehérváriak egy győzelemmel és egy vereséggel a tarsolyukban fogadták szlovén ellenfelüket, annak reményében, hogy pozitív lesz a mérlegük. Nem úgy lett.
2022.09.23. 21:54 |

Hydro Fehérvár AV19-HK SZ Olimpija 23 (0-0, 0-1, 2-2)

Az első játékrészben a vendégek kezdeményeztek többet, ezt jelzi, hogy 8 kapura lövésükkel szemben a hazaiak kétszer tették meg ugyanezt. A középső játékrészben fordult a kocka, a Hydro Fehérvár AV19 játékosai 11-szer találták el az ellenfél ketrecét, de gól nem született. Az Olimpija 3 lövéséből viszont egyszer zörgött a hazai háló, 24 másodperccel a harmad befejezte előtt Magovac volt eredményes. A harmadik 20 perc gólokban gazdag volt, kettő itt, kettő ott, ez végül vendégsikert hozott. A gólok sorrendje: Fournier (34. perc, 1-1 emberelőnyből), Garreffa (52. perc, 1-2, Vértes (56. perc, 2-2), Cimzar (59. perc, 23). Hatvankét másodperc hiányzott a hosszabbításhoz, ennyi volt a dudaszóig, amikor a látogatók megszerezték a győztes találatukat.

Fotó: Fehér Gábor (Fejér Megyei Hírlap)