A Hydro Fehérvár AV19 a hosszabbításban maradt alul Ljubjlanában

A Hydro Fehérvár AV19 jégkorongcsapata az ICE HL nemzetközi bajnokságban a pénteki győzelme után vasárnap Ljubljanába utazott, az Olimpija elleni találkozóra. Ahhoz az együtteshez, akit nem is régen a Raktár utcában legyőztek. Ezúttal hosszabbítás után a szlovénok nyertek.
2022.10.02. 20:30 |

Olimpija Ljubljana-Hydro Fehérvár AV19 43 (2-0, 0-3, 10. 1-0)

Két ellentétes harmadot láthatott a nagyérdemű, az első a hazaiak nyerték magabiztosan, a másodikat a fehérváriak még magabiztosabban. A harmadik játékrész egy gólja az egyenlítést hozta az Olimpijának, a ráadás 62. perce pedig a győzelmet. A fehérváriaknak így egy pont jutott.

A gólok sorrendje: Simsic 6. perc, 1-0, Kapel 18. perc 2-0, Vértes 22. perc 2-1, Nilsson 26. perc 2-2, Bartali 38. perc 2-3, Simsic 51. perc 3-0, Magovac 62. perc 4-3.