A hosszabbításban nyert az Alba Volán SC az Újpest otthonában

Ha nehezen is, de győzelemmel kezdte a jégkorong OB1 negyeddöntőjét az Alba Volán SC. A fehérváriak az Újpesti TE vendégeként korcsolyáztak jégre a két győzelemig tartó párharc nyitányán, s szoros győzelmet arattak. Ftorek szerzett vezetést a Volánnak a mérkőzés felénél, majd nem sokkal később Zlocha egyenlített. Az 1-1-es rendes játékidő után jöhetett a hosszabbítás, melynek második percében Ocskay Gábor találata vetett véget a csatározásnak, az Alba Volán 2-1-re nyerte a negyeddöntő első meccsét. Újpesti TE – Alba Volán SC 1-2 (0-0, 1-1, 0-0, 0-1)
2008.02.28. 00:26 |

Újpesti TE – Alba Volán SC 1-2 (0-0, 1-1, 0-0, 0-1)