-
Szurkolói ankét
A rekkenő hőség ellenére szép számban érkeztek a drukkerek a Videoton FC Fehérvár ankétjára kedden délután. A szimpatizánsok többek között a tulajdonosi pályázat jelenlegi állásáról, a következő szezon céljairól, az utánpótlás helyzetéről és az edzőmeccsek látogathatóságáról is kérdezték a klubvezetőket.
2026.06.23. -
A sport a mindene!
A sportban, a rendszeres napi mozgásban és a folyamatos aktivitásban látja hosszú életének titkát a székesfehérvári Gazdik Ferenc, aki június 3-án ünnepelte a 90. születésnapját. A jeles évforduló tiszteletére Kovács Zsoltné önkormányzati képviselő köszöntötte fel őt a gratuláló emléklappal és városunk ajándékaival.
2026.06.23. -
Évadzáró az Alba Fehérvárnál
Garázsvásárral egybekötött ünnepélyes szezonzárót tartott az Alba Fehérvár Akadémia. Az eseményen átadták a szezon legjobbjainak járó díjakat is.
2026.06.19. -
A legjobb tesitanárok
Megválasztották az év kedvenc tesitanárát a Magyar Diáksport Szövetség és a K&H Bank közös szervezésében. Fejér vármegyében ezúttal dégi, cecei és sárbogárdi tanárok lettek a legnépszerűbbek.
2026.06.18.
A győzelemért lép pályára a Cornexi az EHF-Kupában – vasárnap, 17.00: Cornexi - Beograd
Az idegenbeli bajnoki sorzat után – háromszor is nyert a Cornexi-Alcoa-HSB Holding – a kupaküzdelmekre koncentrálnak a fehérváriak. A Magyar Kupa negyeddöntőjében a Debrecent sodorta Fortuna Szabó Edina csapata útjába. Előtte azonban az EHF-Kupában kell helyt állniuk a fehérvári kézis hölgyeknek, ugyanis az RK Hummel Beograd látogat a Köfém csarnokba. (Fehérvár TV - vasárnap, 21.00)
2006.02.10. 22:19 |
Az idegenbeli bajnoki sorzat után – háromszor is nyert a Cornexi-Alcoa-HSB Holding – a kupaküzdelmekre koncentrálnak a fehérváriak. A Magyar Kupa negyeddöntőjében a Debrecent sodorta Fortuna Szabó Edina csapata útjába. Előtte azonban az EHF-Kupában kell helyt állniuk a fehérvári kézis hölgyeknek, ugyanis az RK Hummel Beograd látogat a Köfém csarnokba.
„Különösen örülök, hogy még ebben a szezonban visszamehetünk Debrecenbe, és megmutathatjuk, hogy mit tudunk. Hagyott bennem némi tüskét az ottani bajnoki mérkőzésünk..." – emlékeztetett Szabó Edina a Cornexi vezetőedzője a debreceni győzelemmel végződő botrányos találkozóra.
Nem csak idegenben, de a Köfém csarnokban is lesz kupamérkőzés, vasárnap 17 órától a szerb-montenegrói RK Hummel Beograd együttesét látja vendégül a Cornexi, az EHF-Kupa nyolcaddöntőjében.
„Igazi szerb stílusban játszik a Belgrád, jó fizikai képességű, ügyes játékosokból áll az ellenfelünk, egy nagyon jó kapussal. Átlövő poszton is veszélyesek, nyitott védekezésben és a hatosfalas védekezésben is jól tevékenykednek. Taktikailag képzett társaság a Hummel. Az első mérkőzés után többet tudunk majd róluk, a taktikával igazán a második meccsre szoktunk felkészülni, hazai környezetben mindenképpen a saját játékunkat próbáljuk rájuk erőszakolni.” – mondta Szabó Edina.
„Különösen örülök, hogy még ebben a szezonban visszamehetünk Debrecenbe, és megmutathatjuk, hogy mit tudunk. Hagyott bennem némi tüskét az ottani bajnoki mérkőzésünk..." – emlékeztetett Szabó Edina a Cornexi vezetőedzője a debreceni győzelemmel végződő botrányos találkozóra.
Nem csak idegenben, de a Köfém csarnokban is lesz kupamérkőzés, vasárnap 17 órától a szerb-montenegrói RK Hummel Beograd együttesét látja vendégül a Cornexi, az EHF-Kupa nyolcaddöntőjében.
„Igazi szerb stílusban játszik a Belgrád, jó fizikai képességű, ügyes játékosokból áll az ellenfelünk, egy nagyon jó kapussal. Átlövő poszton is veszélyesek, nyitott védekezésben és a hatosfalas védekezésben is jól tevékenykednek. Taktikailag képzett társaság a Hummel. Az első mérkőzés után többet tudunk majd róluk, a taktikával igazán a második meccsre szoktunk felkészülni, hazai környezetben mindenképpen a saját játékunkat próbáljuk rájuk erőszakolni.” – mondta Szabó Edina.