-
A sport a mindene!
A sportban, a rendszeres napi mozgásban és a folyamatos aktivitásban látja hosszú életének titkát a székesfehérvári Gazdik Ferenc, aki június 3-án ünnepelte a 90. születésnapját. A jeles évforduló tiszteletére Kovács Zsoltné önkormányzati képviselő köszöntötte fel őt a gratuláló emléklappal és városunk ajándékaival.
2026.06.23. -
Alakul az Alba kerete
Az már korábban eldőlt, hogy a fehérvári kosarasok új vezetőedzővel és új légiósokkal vágnak neki a következő idénynek. A maradó magyarok mellett válogatott centert, minden hájjal megkent, rutinos légióst és egy tehetséges fiatal erőcsatárt is igazolt már a klub, melyet a Honvédtól érkező Zlatko Jovanovics vezethet vissza az őt megillető helyre.
2026.06.23. -
Évadzáró az Alba Fehérvárnál
Garázsvásárral egybekötött ünnepélyes szezonzárót tartott az Alba Fehérvár Akadémia. Az eseményen átadták a szezon legjobbjainak járó díjakat is.
2026.06.19. -
A legjobb tesitanárok
Megválasztották az év kedvenc tesitanárát a Magyar Diáksport Szövetség és a K&H Bank közös szervezésében. Fejér vármegyében ezúttal dégi, cecei és sárbogárdi tanárok lettek a legnépszerűbbek.
2026.06.18.
A Fradi nyerte a Puskás-Szuzuki Kupát - a hazaiak csak a hatodikak lettek
A Ferencváros csapata nyerte a második alkalommal kiírt Puskás-Suzuki Kupa nemzetközi utánpótlás labdarúgótornát, miután a vasárnapi, a Sóstói Stadionban rendezett finálén, a hajrában szerzett bűntetőgóllal, hátrányból fordítva 2–1-re legyőzte a torna esélyesének tartott Budapest Honvédot. A bronzérmet a Real Madrid fiataljai szerezték meg, akik a szlovák Slovan Bratislava legjobbjait múlták felül a harmadik helyért rendezett mérkőzésen 3-2-re.
2009.06.14. 20:09 |
A Ferencváros csapata nyerte a második alkalommal kiírt Puskás-Suzuki Kupa nemzetközi utánpótlás labdarúgótornát, miután a vasárnapi, a Sóstói Stadionban rendezett finálén, a hajrában szerzett bűntetőgóllal, hátrányból fordítva 2–1-re legyőzte a torna esélyesének tartott Budapest Honvédot. A bronzérmet a Real Madrid fiataljai szerezték meg, akik a szlovák Slovan Bratislava legjobbjait múlták felül a harmadik helyért rendezett mérkőzésen 3-2-re.
A Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia új épületegyüttesének szerdai ünnepélyes felszentelésével kezdődött tornán a házigazdákkal együtt hat csapat szerepelt. Az ötödik helyet a Panathinaikosz szerezte meg a hazaiak legyőzésével.
A vasárnapi díjátadáson az érmeket Puskás Ferenc özvegye, illetve Buzánszky Jenő, az Aranycsapat tagja, Schmitt Pál, a Magyar Olimpiai Bizottság elnöke és Orbán Viktor, az akadémia alapítója akasztotta a játékosok nyakába.
Vasárnap öregfiúk tornát is rendeztek az esemény keretében, ezen a Puskás Ferenc Akadémia, többek között Orbán Viktor, Vincze István és Nyilasi Tibor góljaival legyőzte a Suzuki és az újságírók csapatát is, s megvédte címét.