-
Vereség a ZTE-től
Többször is nyolc ponttal vezetett az Alba a ZTE otthonában az alapszakasz 22. fordulójában, ám a negyedik tíz percben megállt a támadójáték, az extra dobásokat is értékesítő zalaiak pedig végül megnyerték a mérkőzést.Zalakerámia ZTE KK - Alba Fehérvár 100-91 (28-26, 20-28, 28-24, 24-13)
2026.03.15. -
Alba Fehérvár KC győzelem
Fontos mérkőzést vívott az Alba Fehérvár KC szombaton a Mosonmagyaróvár ellen és hazai pályán is diadalmaskodott! A szigetközi alakulat ellen ősszel idegenben bravúrgyőzelmet szereztek Suzana Lazovic tanítványai, amely meghatározó pontja volt a tavalyi menetelésnek.Alba Fehérvár KC – Motherson-Mosonmagyaróvári KC 27:19
2026.03.14. -
Sulikézi Fesztivál
Harmadik alkalommal rendezték meg a Sulikézi Fesztivált a Köfém Sportcsarnokban. Az esemény a Magyar Kézilabda Szövetség versenyrendszerének részét képezi.
2026.03.09. -
Bál a gyerekekért
Nyolcadik alkalommal rendezték meg az Ifj. Ocskay Gábor Alapítvány hagyományos bálját. Az est bevételéből a fiatal jégkorongozókat és a Fejér Vármegyei Gyermekotthon lakóit támogatják.
2026.03.04.
A fiúk rossz kezdés után csapatezüstig küzdötték fel magukat
Négy székesfehérvári öttusázó szerepelt a junior Európa-bajnokság döntőjében, de a hazai környezet sem jelentett akkora előnyt, hogy az egyéni versenyben odaérjenek a dobogóra. Jól küzdöttek ugyanakkor a csapatért, amely végül ezüstérmes lett, az utolsó szám szokásos "káoszát" kihasználva. Egyéniben Demeter Gergely volt a legjobb magyar, nyolcadik helyen végzett.
2012.06.11. 09:58 |
Négy székesfehérvári öttusázó szerepelt a junior Európa-bajnokság döntőjében, de a hazai környezet sem jelentett akkora előnyt, hogy az egyéni versenyben odaérjenek a dobogóra. Jól küzdöttek ugyanakkor a csapatért, amely végül ezüstérmes lett, az utolsó szám szokásos "káoszát" kihasználva. Egyéniben Demeter Gergely volt a legjobb magyar, nyolcadik helyen végzett.
Kovács Saci előző napi sikerén felbuzdulva vághatott neki Demeter Gergely, Málits István, Harangozó Bence (a csapattagok valamennyien az Alba Volán öttusázói) valamint az egyéni induló Strobl Krisztián (Alba Öttusa SE) a vasárnapi férfi versenynek a junior Eb-n. Persze ők nem számítottak olyan esélyesnek, mint a Volán immár négyszeres Európa-bajnoknője, de a vívás után így is maradhatott hiányérzete a fehérvári és válogatott szakmai stábnak, mert a legjobb magyar, Málits is csak 784 pontot szerzett. Az úszás után a csapat eggyel előrébb lépett, a lovaglás pedig jól sikerült, így a kombinált szám előtt negyedik helyen állt a Demeter, Málits, Harangozó összetételű válogatott.

A futás-lövészet kiszámíthatatlansága ezúttal a mieinknek dolgozott, a francia vetélytársak közül egyet technikai probléma hátráltatott, így a magyarok nem is egy, hanem két helyet javítva végül csapatezüstöt szereztek, vagyis a női döntő után a férfiak eredményhirdetésénél is volt magyar a dobogón. Egyéniben Demeter Gergely 8. lett, Harangozó 11., Strobl 23., Málits 26. Európa-bajnok a litván Kontrimavicius.
Hétfőn az újdonságnak számító vegyes váltót rendezik Székesfehérváron.
Hétfőn az újdonságnak számító vegyes váltót rendezik Székesfehérváron.