A Ferencváros vendégeskedett a Sóstói Stadionban

A labdarúgó Ligakupa soros fordulójában a két játéknap után gólt sem kapó és két győzelmet arató FC Fehérvár a másodosztályban szereplő Ferencvárost látta vendégül. A fehérváriak nem a legerősebb összeállításukban vették fel a küzdelmet a Fradival, és gólnélküli döntetlent értek el. FC FEHÉRVÁR–FERENCVÁROS 0–0

2008.10.29. 23:22 |

FC FEHÉRVÁR–FERENCVÁROS 0–0

Székesfehérvár, 1500 néző.
 Vezette: Németh Á. (Erős G., Vámos T.)

FEHÉRVÁR: Filipovics – Lázár P. (Nagy T., a szünetben), Bencze Zs., Horváth G., Denisov – Kulcsár T. (Gyurcsó, a szünetben), Csobánki, Polonkai (Lelkes, a szünetben), Romero – Disztl D. (Palkó, 88.), Lattenstein (Ulviczki, a szünetben) Edző: Varga István

FERENCVÁROS: Holczer (Megyeri, a szünetben) – Balogh Z., Short, Baranyai T., Sváb – Fitos L. (Brettschneider, a 74.), Moussa (Wolfe, 90.), Deme, Kulcsár D. (Diaz a 60.) – Pisanjuk, Dramane (Heitler, a 60.) Edző: Robert Davison

Jó: Horváth G., Bencze Zs., Gyurcsó, ill. Moussa, Short, Deme