A Family Tree triatlonosai is jól szerepeltek Balatonbogláron

Hétvégén a Balatonbogláron megrendezett sprint távú Duatlon Országos Bajnokságon járt a Family Tree Triatlon és Szabadidős Sportegyesület csapata. Az egyesület több jó helyezéssel zárt egyéniben és váltóban is.
2018.05.08. 11:36 |
Szombaton az egyéni versenyszám szintes futó-, és gyors kerékpáros pályájával kellett szembenézniük a rajthoz álló versenyzőknek, a nyári melegben. A kihívásokkal teli napon az utánpótlás korú sportolók közül Horváth Hanga 4., míg Cser Dániel 6. helyen végzett. Dömsödi Dóra 14., Gál Viktória pedig 26. lett az újoncok közt. Felnőtt korcsoportban az egyesület vezetőedzője Janota Zoltán 4., Gálné Fitos Éva pedig 8. helyen zárt. A szenior 1 korcsoportban Szőke Marianna 4. , Cser Csaba pedig 18. helyen ért célba egy igen erős mezőnyben. Szenior 2 korcsoportban Szeibert Anikó a dobogó 2. fokára állhatott, Fejes Gábor pedig a szenior 3 férfiak mezőnyében lett 4.
A vasárnapi Duatlon Mix-Váltócsapat Országos Bajnokságon a Family Tree 3 váltó csapattal is képviselte Székesfehérvár városát. A Horváth Hanga-Gál Boldizsár- Gál Viktória-Cser Dániel alkotta négyes fogat az előkelő 5. helyet szerezte meg az újoncok korosztályában. A felnőttek egyes csapata (Horváth Petra- Cser Csaba- Szőke Marianna- Janota Zoltán) a 4., míg a kettes csapat (Gálné Fitos Éva- Kéri László- Molnárné Erdélyi Nóra- Fejes Gábor) az 5. helyen végzett a felnőtt és elit csapatok közt.