A Dunaferr ellen továbbra sem megy...

Pénteken kora este a női kézilabda-bajnokság felsőházi rájátszásának második fordulójában a Dunaferr NK hazai pályán magabiztos játékkal győzte le az EHF Kupa-döntős Cornexi-Alcoa-HSB Holdingot.
Rájátszás az 1-4. helyért: Dunaferr NK - Cornexi-Alcoa-HSB Holding 30-24 (17-9)

2005.04.30. 10:40 |

Dunaújváros, 700 nézőVezette: Horváth, Németh

Dunaferr NK: Pálinger - Németh 1, Radulovics 8/1, Bohus 2, Pigniczki 1, Bulath 3, Vincze 3, Cserék: Kindl 4, Balogh Barbara 2, Ferling 6, Gáspár, GerstmárEdző: Kiss Szilárd.

Cornexi-Alcoa-HSB Holding: Sugár - Balogh Bea 5, Kordyuk 2, Uljanich 1, Siti 2, Kenyeres 5, Lőw 1Cserék: Fekete (kapus), Szabó 2, Vámos, Sterbik, Õri E. 3, Vaszari 3/1Edző: Szabó Edina.

Hétméteres: 3/1, ill. 1/1.

Kiállítás: 2, ill. 6 perc.

Az eredmény alakulása, 5.perc: 3-2, 10.perc: 6-3, 15.perc: 9-6, 20.perc: 11-6, 25.perc: 13-8, 35.perc: 18-12, 40.perc: 21-14, 45.perc: 23-18, 50.perc: 25-19, 55.perc: 28-21.