-
Köztéri sakkasztalok Fehérváron
Székesfehérváron korábban is nagy népszerűségnek örvendtek a közterületeken elhelyezett sakkasztalok, így a tavalyi hat közösségi asztal telepítését követően idén újabb helyszínekre került és kerül sakktáblaasztal a város különböző pontjain.
2026.06.25. -
Szurkolói ankét
A rekkenő hőség ellenére szép számban érkeztek a drukkerek a Videoton FC Fehérvár ankétjára kedden délután. A szimpatizánsok többek között a tulajdonosi pályázat jelenlegi állásáról, a következő szezon céljairól, az utánpótlás helyzetéről és az edzőmeccsek látogathatóságáról is kérdezték a klubvezetőket.
2026.06.23. -
Szurkolói ankét a stadionban
Szurkolói ankétra várták a Vidi szimpatizánsait a Sóstói Stadionba. A szimpatizánsok többek között a tulajdonosi pályázat jelenlegi állásáról, a következő szezon céljairól, az utánpótlás helyzetéről és az edzőmeccsek látogathatóságáról is kérdezték a klubvezetőket.
2026.06.24. -
Évadzáró az Alba Fehérvárnál
Garázsvásárral egybekötött ünnepélyes szezonzárót tartott az Alba Fehérvár Akadémia. Az eseményen átadták a szezon legjobbjainak járó díjakat is.
2026.06.19.
A bronzérem a tét – szombat, 16.20, Puskás Stadion: Újpest – FC Fehérvár
Ami már biztos: a Magyar Kupát elhódító FC Fehérvár jogot szerzett az UEFA-Kupában való indulásra. E rendíthetetlen pont mellett azonban még akadnak kérdőjelek az idei szezont illetően, hiszen az NB1-es bajnokság 2005-2006-os kiírása csak a hétvégén zárul, és az utolsó fordulóra maradtak az igazán fontos küzdelmek. A Csertői Aurél vezette fehérváriak az előző játékhéten kiszálltak a bajnoki címért folytatott versenyből, így az aranyért már csak az Újpest és a Debrecen verseng.
2006.06.02. 20:57 |
Ami már biztos: a Magyar Kupát elhódító FC Fehérvár jogot szerzett az UEFA-Kupában való indulásra. E rendíthetetlen pont mellett azonban még akadnak kérdőjelek az idei szezont illetően, hiszen az NB1-es bajnokság 2005-2006-os kiírása csak a hétvégén zárul, és az utolsó fordulóra maradtak az igazán fontos küzdelmek. A Csertői Aurél vezette fehérváriak az előző játékhéten kiszálltak a bajnoki címért folytatott versenyből, így az aranyért már csak az Újpest és a Debrecen verseng.
Ettől függetlenül koránsem érdektelen a Vidi számára az idényzáró, hiszen a harmadik hely még elérhető, és a bronzérem hab lenne a piros-kékek kupa-tortáján. Igen ám, de Dvériék éppen az elsőségért pályára lépő Újpest FC-nél vendégeskednek – pardon semlegeskednek – hiszen a Megyeri úti stadiont az ismert bíróverés miatt november 30.-ig betiltották, így a két együttes semleges pályán, a Puskás Ferenc Stadionban méri össze erejét. A lilák tehát győzelemre törnek, de a vezetőedzőjét eltiltás miatt nélkülöző FC Fehérvár sem tehet másként, ugyanis a jelenleg 4. és szintén a dobogóra pályázó MTK mindössze egy ponttal lemaradva lohol a Vidi nyakán.
Izgalomban nem lesz hiány a szombaton 16.20-kor kezdődő sorsdöntő találkozón, ez borítékolható, és reménykedhet a sportbarát: a bajnokság végső sorrendje még nem eldöntött...
Ettől függetlenül koránsem érdektelen a Vidi számára az idényzáró, hiszen a harmadik hely még elérhető, és a bronzérem hab lenne a piros-kékek kupa-tortáján. Igen ám, de Dvériék éppen az elsőségért pályára lépő Újpest FC-nél vendégeskednek – pardon semlegeskednek – hiszen a Megyeri úti stadiont az ismert bíróverés miatt november 30.-ig betiltották, így a két együttes semleges pályán, a Puskás Ferenc Stadionban méri össze erejét. A lilák tehát győzelemre törnek, de a vezetőedzőjét eltiltás miatt nélkülöző FC Fehérvár sem tehet másként, ugyanis a jelenleg 4. és szintén a dobogóra pályázó MTK mindössze egy ponttal lemaradva lohol a Vidi nyakán.
Izgalomban nem lesz hiány a szombaton 16.20-kor kezdődő sorsdöntő találkozón, ez borítékolható, és reménykedhet a sportbarát: a bajnokság végső sorrendje még nem eldöntött...