A bajnokságban is jobb az Albacomp a Kaposvárnál

Az NB1-es férfi kosárlabda bajnokság 17. fordulójában az Albacomp folytatta sorozatcsatározását a Kaposvári KK ellen. A fehérváriak és a kaposváriak az előző két összecsapáson  Magyar Kupa keretében meccseltek egymással, mely párharcból Matus Gábor fiai kerültek ki győztesen. A bajnokságban is az Albacomp szerepelt jobban, a szerdai, fehérvári találkozón nem túl nagy különbséggel ugyan, de begyűjtötte a győzelemért járó két pontot. Az Albacomp hazai diadalának eredményeként a tabella negyedik helyén várja a folytatást. Albacomp-Kaposvári KK 78-71 (16-21, 20-17, 25-18, 17-15)

2007.02.14. 21:26 |

Albacomp-Kaposvári KK 78-71 (16-21, 20-17, 25-18, 17-15)