-
Nyári futás és gyaloglás
Ismét megrendezik a Székesfehérvári Nyári Futás vagy Gyaloglás Próbát a Halesz Liget rekortán futókörén. A június 30-i, ingyenesen látogatható eseményen minden korosztály saját tempójában és saját maga által választott időtartamban mérheti fel állóképességét.
2026.06.26. -
Köztéri sakkasztalok Fehérváron
Székesfehérváron korábban is nagy népszerűségnek örvendtek a közterületeken elhelyezett sakkasztalok, így a tavalyi hat közösségi asztal telepítését követően idén újabb helyszínekre került és kerül sakktáblaasztal a város különböző pontjain.
2026.06.25. -
Szurkolói ankét a stadionban
Szurkolói ankétra várták a Vidi szimpatizánsait a Sóstói Stadionba. A szimpatizánsok többek között a tulajdonosi pályázat jelenlegi állásáról, a következő szezon céljairól, az utánpótlás helyzetéről és az edzőmeccsek látogathatóságáról is kérdezték a klubvezetőket.
2026.06.24. -
Évadzáró az Alba Fehérvárnál
Garázsvásárral egybekötött ünnepélyes szezonzárót tartott az Alba Fehérvár Akadémia. Az eseményen átadták a szezon legjobbjainak járó díjakat is.
2026.06.19.
A bajnok és kupagyőztes Vesta női futsalcsapatát köszöntötték
A Vesta-CityLine női futsalcsapatának tagjait és szakvezetőit fogadta ma Székesfehérvár polgármestere, aki a város önkormányzata nevében mondott köszönetet a csapat közelmúltban elért bajnoki címéért. A fehérvári együttes korábban 2005-ben és 2006-ban is bajnok lett, idén pedig sikerült a duplázás: bajnokságot és kupát nyertek egyszerre. A fogadáson bejelentették, hogy augusztusban hat ország részvételével nemzetközi futsal-tornát rendeznek Székesfehérváron.
2010.06.15. 17:07 |
A Vesta-CityLine női futsalcsapatának tagjait és szakvezetőit fogadta ma Székesfehérvár polgármestere, aki a város önkormányzata nevében mondott köszönetet a csapat közelmúltban elért bajnoki címéért. A fehérvári együttes korábban 2005-ben és 2006-ban is bajnok lett, idén pedig sikerült a duplázás: bajnokságot és kupát nyertek egyszerre. A fogadáson bejelentették, hogy augusztusban hat ország részvételével nemzetközi futsal-tornát rendeznek Székesfehérváron.
A csapat teljesítményét méltatva Warvasovszky Tihamér polgármester elmondta, hogy kivételes idényt tudhat maga mögött az az együttes, amelyik 22 mérkőzéséből 21-et megnyert. Pénteken a Magyar Labdarúgó Szövetségben is fogadják majd a csapat játékosait. A Vesta-CityLine hamarosan nemzetközi mezőnyben is megmutathatja tudását, ugyanis augusztusban hat ország részvételével rendeznek nemzetközi tornát Székesfehérváron. Matók János, a klub elnöke szerint a torna rangját jelzi, hogy az UEFA hivatalos megfigyelőt küld majd a rendezvényre. A klubelnök hozzátette, hogy a résztvevő nemzetek budapesti nagyköveteit is meghívták a tornára.
