8 gólos győzelmet aratott a Cornexi a Kiskunhalas ellen

35-27-re győzött a Cornexi-Alcoa női kézilabda csapata bajnoki mérkőzésen hazai pályán a Kiskunhalas ellen szerda este. Érdekesség, hogy a vendégek edzője az a Zsiga Gyula, aki egykor Székesfehérváron volt vezetőedző. A mérkőzésen végig vezetve, olykor hullámzó teljesítménnyel nyert 21-12-es félidő után a Cornexi-Alcoa. Balogh 7, Kenyeres 6, Vámos és Szabó 4-4, Tápai, Lőw, Kordyuk és Siti 3-3, Ulyanich és Õri 1-1 gólt lőtt. Folytatás szombaton az FTC otthonában.

2004.10.28. 10:23 |

A Cornexi-Alcoa következő hazai mérkőzését november 3-án játsza a Győr ellen a KÖFÉM Sportcsarnok helyett a Videoton Oktatási Központban. A mérkőzésre belépőjegyet elővételben október 28-ától munkanapon 8 és 15 óra között lehet megvásárolni a KÖFÉM SC irodájában. Interneten a www.cornexikezilabda.hu oldalon lehet rendelni jegyet.