5-1-re győzött felkészülési mérkőzésen a Volán a Csíkszereda ellen

A SAPA Fehérvár AV 19 jégkorongcsapata felkészülési mérkőzésen 5–1-re legyőzte a HSC Csíkszeredát Székesfehérváron. Akárcsak a két csapat előző napi összecsapásán, ezúttal is a fehérváriak domináltak. Főleg az első harmadban gyakorolhatta a Volán az emberelőnyös helyzeteket, amelyek közül csupán egyet értékesítettek a kék-fehérek. A csíkiek fokozatosan elfáradtak, egy mérkőzésre való kiállítást szedtek össze, a fehérváriak pedig a végére szép lassan felőrölték őket.
2010.08.19. 07:50 |

SAPA Fehérvár AV 19–HSC Csíkszereda 5–1 (2–0, 1–1, 2–0)
Székesfehérvár, 500 néző
Vezette: Haszonits, Németh M., Berkesi

SAPA Fehérvár: Hetényi – Tokaji, Horváth A., Palkovics, Vas M., Ladányi – Ackeström, Orbán, Hajós, Tóth A., Hegyi II Á. – Jobb, Krajnc, Kovács Cs., Nagy G., Sofron – Ondrejcik, Benk, Vaszjunyin, Fodor. Vezetőedző: Ulf Weinstock

HSC: Kozuch – Hruby, Nagy I., Novak, Sikorcin, Becze T. – Góga, Lehtonen, Bíró A., Virág, Molnár Zs. Hurtaj – Sprencz, Kósa, Mihály E., Péter, Moldován – Bíró T.,Márton, Molnár Zs. Vezetőedző: Charles Framzeh

Gólszerzők: 6:55 Horváth A. (Palkovics, Tokaji – emberelőny, 1–0), 17:12 Horváth A. (Ladányi, Palkovics, 2–0), 24:29 Vas M. (Tokaji, Krajnc – kettős ee. 3–0), 36:41 Nagy I. (Novak, Hurtaj – ee., 3–1) , 51:57 Nagy G. (Sofron, 4–1), 54:09 Ladányi (Palkovics, Vas M., 5–1)
Kiállítások: 20, illetve 20 perc + 20 perc fegyelmi (Novak, Kósa) + végleges fegyelmi (Novak)