31 ponttal nyert az Albacomp a Kaposvár ellen

Egészen a hetedik percig tudta tartani egy-két pontos előnyét a kaposvári alakulat. Egy labdaeladás viszont elég volt az Albacompnak, hogy fordítani tudjon. A vendégek védelme az utolsó percekben összezavarodott, a fehérváriak pedig sorra dobták a kosarakat. 24-17 lett az első negyed eredménye. A második félidő különösebb izgalmakat már nem ígért, az Albacomp negyedről negyedre növelte előnyét és magabiztosan, 94-63-ra nyerte a mérkőzést.
2010.09.26. 09:35 |
Egészen a hetedik percig tudta tartani egy-két pontos előnyét a kaposvári alakulat. Egy labdaeladás viszont elég volt az Albának, hogy fordítani tudjanak. A vendégek védelme az utolsó percekben összezavarodott, a fehérváriak pedig sorra dobták a könnyű kosarakat. 24-17 lett az első negyed eredménye.

A második negyedre sikerült Dzunics mesternek egy kicsit „gatyába rázni" a védelmet, így tovább növelhette előnyét az Albacomp. A Kaposvár védekezésben továbbra sem találta az ellenszert, viszont a második negyedben már a pontszerzés is sokszor komoly nehézségeket okozott. 51-36 lett a félidei eredmény.

A második félidő különösebb izgalmakat már nem ígért, az Albacomp negyedről negyedre növelte előnyét és magabiztosan, 94-63-ra nyerte a mérkőzést.

Albacomp-Kaposvári KK 94-63 (24-17, 27-19, 21-13, 22-17)

Albacomp: Simon B. 7, Hanga 12/3, Crocker 6/3, Keller Á. 12, Jones 18. Csere: Antal -, Bódi 8/6, Hollis 24/3, Madár 2, Keller V. 1, Somogyfoki 4, Debrődy -.

Kaposvár: Kutasi 8/6, Wilson 6, Kováts 2, Soós 10/3, Cunningham 30/3. Csere: Fülöp 2, Kovács -, Medve 2, Bíró -, Fonai 3/3.