-
Folytatódnak a Templomi Koncertek
Január 30-án, pénteken 17.30-kor a táci református templomban folytatódik a Templomi Koncertek programsorozat. A belépés díjtalan, de regisztrációhoz kötött. A rendezvényen gyűjtést szerveznek a templom javára, a felújítás folytatásához.
2026.01.29. -
Jelentkezz a diáknapokra!
Idén ismét lesz Fehérvári Diáknapok! Az összművészeti fesztivált 2026. március 26. és 28. között rendezi meg a Székesfehérvári Közösségi és Kulturális Központ, ahol a város középiskolásai és felső tagozatos általános iskolásai tizenöt kategóriában mutathatják meg tehetségüket. A nevezési időt meghosszabbították, így a fiatal tehetségek február 14-ig adhatják le jelentkezésüket.
2026.01.29. -
Versünnep jelentkezés február 6-ig
Még egy hétig jelentkezhetnek a Versünnepre a fehérvári diákok. A tehetségkutatót 16. alkalommal szervezzük meg idén együttműködésben az önkormányzattal, az egyházmegyével, a színházzal és a Szent István Hitoktatási és Művelődési Házzal.
2026.01.29. -
Folytatódott a Bűvös hetes
Következő állomásához érkezett a Bűvös hetes programsorozat. Ezúttal Madarász Éva írónővel, a Tiszavirágok című könyv szerzőjével találkozhattak a székesfehérváriak a Széna Téri Tagkönyvtárban.
2026.01.29.
Vasárnap délelőtt újra bábszínházba várják a gyerekeket az Igézőben
Minyi Munyi megszökik a cirkuszból, ezzel kezdődnek a kismajom kalandjai a Meseerdőben. A gyerekeket vasárnap délelőtt újra bábszínházba várják az Igézőben. A programokat a járványügyi előírások betartásával lehet csak látogatni.
2021.05.06. 07:23 |
„A kalandvágyó kismajom, Minyi Munyi megszökik a cirkuszból, mert Afrikába szeretne eljutni, de útja során bajba kerül.” – erről fog szólni a Meseerdő Bábszínház vasárnapi gyerekprogramja az Igézőben.A Basa utcai programok kizárólag csak védettségi igazolvánnyal látogathatók, amit a személyazonosságot igazoló dokumentummal együtt kell bemutatni belépéskor; a gyermekek és a 18 év alatti fiatalok csak védettségi igazolvánnyal rendelkező felnőtt felügyelete alatt látogathatják az Igézőt. Belépéskor érintésmentesen megmérik a nézők testhőmérsékletét, illetve mindenki számára kötelező a maszk viselése, az előírt távolság betartása. Jegyeket csak elmaradt rendezvény vagy 37,5 °C-nál magasabb testhőmérséklet esetén váltanak vissza.
A Cirkusz a Meseerdőben című előadás május 9-én, vasárnap 11 órakor kezdődik. A belépő 1300 forintba kerül, jegyek elővételben az Igéző Facebook-oldalán vagy a 22/790-758-as telefonszámon foglalhatók. A rendezvényről további információ a
https://www.facebook.com/events/472614980619196/ oldalon olvasható.