-
Vigyázat csalók!
Az utóbbi időszak tapasztalatai alapján a csalók továbbra is próbálkoznak, itt Fejérben is, ezért különösen fontos a tudatos és körültekintő internetes vásárlás és befeketetés, hogy az ünnepi forgatagban senki ne váljon áldozattá.
2025.12.02. -
Illegális autóbontók
Vádat emelt a Székesfehérvári Járási Ügyészség azzal a négy férfival szemben, akik engedély nélkül bontottak autókat és egyikük tárolta az alkatrészeket ingatlanán. Állampolgári bejelentés alapján a rendőrök a helyszínen leplezték le őket.
2025.12.01. -
Adventi Bűnmegelőzési Pont
A Fejér Vármegyei Rendőr-főkapitányság bűnmegelőzési szakemberei az adventi időszakban személyes tanácsadás keretein belül várják a lakosokat Székesfehérvár belvárosába, hogy ezzel hívják fel a figyelmet az év végi ünnepekkel kapcsolatos veszélyekre és az áldozattá válás elkerülésének lehetőségeire.
2025.11.28. -
Tanácsok a tűzoltóktól adventre
Vasárnap megkezdődik az adventi időszak, meggyújtjuk az első gyertyát az adventi koszorún. Egyre több helyen felkerülnek a karácsonyi fények is, sőt, sokan már november végén, december elején karácsonyfát állítanak. Annak érdekében, hogy az adventi ünnepkör ne végződjön tragédiával, előzzük meg az ilyenkor jellemző lakástüzeket.
2025.11.26.
Vádemelés 17 év után a József utcai csecsemőgyilkos ellen
A Fejér megyei rendőrök vádemelést javasoltak azzal a nővel szemben, akit azzal gyanúsítanak, hogy 17 évvel ezelőtt megölte újszülött gyermekét Székesfehérváron. A rendőrség a büntetőeljárások felülvizsgálata során 2015. évben tárt fel olyan adatot, amely alapján egy 1999-ben lezárt büntetőeljárás folyamatba helyezését kérte az ügyészségtől.
2016.07.07. 07:22 |
A Fejér megyei rendőrök vádemelést javasoltak azzal a nővel szemben, akit azzal gyanúsítanak, hogy 17 évvel ezelőtt megölte újszülött gyermekét Székesfehérváron.
A Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság emberölés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott büntetőeljárást a 34 éves B. Katalin ellen. A Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság a büntetőeljárások felülvizsgálata során 2015. évben tárt fel olyan adatot, amely alapján egy 1999-ben lezárt büntetőeljárás folyamatba helyezését kérte az ügyészségtől.
A nyomozás során a rendőrök azonosították és gyanúsítottként hallgatták ki B. Katalint, aki a rendelkezésre álló adatok szerint megalapozottan gyanúsítható azzal, hogy 1998-ban megölte újszülött gyermekét, majd Székesfehérváron, a József Attila utcában egy szeméttárolóba dobta a csecsemő holttestét. A Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság nyomozói a napokban befejezték az ügyben folytatott nyomozást és az illetékes ügyészségen vádemelést javasoltak.