-
Ne dőljön be a csalóknak! - bank soha nem kér telefonon átutalást
Egy székesfehérvári nőt hívtak fel magukat rendőrnek, majd banki ügyintézőnek kiadó csalók. Azt közölték vele, hogy a számláján visszaélés történt, és az „adathalászok” figyelik a tranzakciókat. Arra vették rá, hogy a számláján lévő összeget egy „biztonságos” számlára utalja át. Ilyet soha NE tegyen, mert bank, rendőrség vagy más hatóság semmilyen okból nem kér telefonon átutalást!
2026.03.03. -
Garázdaság miatt keresik
A székesfehérvári rendőrök az állampolgárok segítségét kérik a képen látható férfi előkerítésében. A gyanúsított bántalmazott valakit a Várkörúton annyira, hogy az megsérült.
2026.02.27. -
Tolvajt keresnek a rendőrök
A székesfehérvári rendőrök az állampolgárok segítségét kérik, mert keresik a képen látható férfit. A gyanú szerint a férfi egy fehérvári áruházból az egyik vásárló pénztárcát ellopta.
2026.02.27. -
KRESZ-oktatás az iskolákban
Kísérleti jelleggel három székesfehérvári általános iskolában indult el a Biztonságos Közlekedés Alapjai program, melynek célja, hogy a KRESZ-oktatáshoz szükséges, játékos eszközök segítségével a nebulók gyakorlatorientált formában sajátítsák el a közlekedési szabályokat.
2026.02.24.
Üzemi baleset a Dunaferrnél
Próbaüzem során nyersvas fröccsent szét mintegy 50-60 méteres sugárban, hárman megsérültek. Két főt súlyos, életveszélyes állapotban mentőhelikopterrel szállítottak Budapestre. Egyikük testének 90%-a, míg a másik személy testének 40-50%-a égett meg. A balesetben mind a két személy légútjai is megégtek. A harmadik sérültet a mentők a dunaújvárosi kórházba szállították, ő ellátása után távozhatott a kórházból.
Üzemi baleset történt a Dunaferrnél. Délelőtt egy próbaüzem során nyersvas fröccsent szét mintegy 50-60 méteres sugárban, hárman megsérültek. Két főt súlyos, életveszélyes állapotban mentőhelikopterrel szállítottak Budapestre. Egyikük testének 90%-a, míg a másik személy testének 40-50%-a égett meg. A balesetben mind a két személy légútjai is megégtek. A harmadik sérültet a mentők a dunaújvárosi kórházba szállították, ő ellátása után távozhatott a kórházból. A Dunaújvárosi Rendőrkapitányság a Fejér Megyei Munkavédelmi Főfelügyelőség szakértőinek bevonásával államigazgatási eljárást indított az ügyben.