Ügyfélszolgálat a SZÉPHŐ Zrt-nél és a DEPÓNIA Kft-nél az ünnepek alatt

Az ünnepi időszakban korlátozott időtartamban, de fogadja a lakossági megkereséseket a SZÉPHŐ Zrt. és a Depónia Nonprofit Kft. a Honvéd utca 1. szám alatti ügyfélszolgálatokon. A két közszolgáltató cég nyitvatartása az alábbiak szerint alakul.
2023.12.20. 13:13 |
Ügyfélszolgálat a SZÉPHŐ Zrt-nél és a DEPÓNIA Kft-nél az ünnepek alatt

A SZÉPHŐ Zrt. ügyfélszolgálata a két ünnep között december 27-én, szerdán 7.00 és 19.00 óra között tart nyitva. A cég ajánlja az ügyintézéshez a kényelmes és rugalmas internetes ügyfélszolgálati rendszert. A belépéséhez ezen az oldalon regisztráció szükséges, ami után elérhetővé válik a személyre szabott profil.

A Depónia Nonprofit Kft. ügyfélszolgálatán december 28-án, csütörtökön 7.00 és 19.00 fogadják az ügyfeleket. A cég online ügyfélszolgálata ITT érhető el.

Közlemények

  1. Megnyitott a Csitáry G Emil Uszoda - csőtörés után megérkezett a vízminta

    Megérkezett a vízmintavétel eredménye, amely negatív lett, így az uszoda minden medencéje és a szauna is újra használható. A szaunacsobbanókat csütörtökön töltik fel, azok holnaptól használhatók - adta hírül közösségi oldalán az uszoda.

    2026.03.18.
  2. Burkolatjavítás a Szent Flórián körúton

    Március 19-én, csütörtökön burkolatjavítási munkálatok zajlanak a Szent Flórián körúton (7-es számú főút), a Berényi úttól Veszprém felé haladó belső forgalmi sávban. A munkálatok idejére forgalomkorlátozást vezetnek be. Emiatt a Berényi út centrumból kivezető ágán a belső balra kanyarodó forgalmi sávot a munkavégzés időtartama alatt lezárják.

    2026.03.18.
  3. Fogadóórát tart március 19-én, csütörtökön Földi Zoltán önkormányzati képviselő

    Földi Zoltán, Felsőváros önkormányzati képviselője 2026. március 19-én, csütörtökön 17 órától tart fogadóórát a Királykút Emlékházban. A képviselő a 10. számú választókörzetben élőket 19 óráig várja a Mikszáth Kálmán utca 25. szám alatti épület emeletén található irodájában.

    2026.03.18.
  4. Szennyvízvezeték javítás miatt április 1-ig zsákutcaként működik az Árpád utca

    Egy szennyvízvezeték meghibásodása miatt kellett múlt pénteken zsákutcává alakítani az Árpád utcát. Sajnos a javítás bonyolultsága miatt a Lövölde út szervizútján is útzárat kellett bevezetni, várhatóan április 1-től állhat vissza a forgalmi rend.

    2026.03.17.