-
Meghibásodott az MR-berendezés
A fehérvári kórház közösségi oldalán tájékoztatta a betegeket. Azt írták már dolgoznak a hiba elhárításán.
2026.06.22. -
Szavazás a fűnyírásról
A közösségi oldalakon évek óta nagyon változatos és széttartó reakciók, észrevételek vannak a városi fűnyírással kapcsolatban. Székesfehérvár Önkormányzata most szavazást indít, hogy tisztán látszódjon: mit szeretne az itt élők többsége! Szavazni csak itt, a város honlapján lehet 2026. június 15-től 2026. június 28-ig!
2026.06.22. -
Áramszünet a Budai, és a Zentai utcákban
A Budai, illetve a Zentai utcákban és környékükön lesz áramszünet június 23-án. Az E.ON tájékoztatása szerint előre tervezett hálózatkarbantartás miatt kell áramkimaradásra számítani.
2026.06.22. -
Diákmunka a hivatalban
Nyári diákmunkára várja a fiatalok jelentkezését a Polgármesteri Hivatal Székesfehérváron. A foglalkoztatás két turnusban, július és augusztus hónapban lesz napi hat órában. Fizikai munkát, eszköz- és bútormozgatást kell végezni. Jelentkezni kizárólag elektronikus formában lehet – olvasható ebben a felhívásban.
2026.06.19.
Szűk családi körben búcsúztatják Kovács Tarsoly Gábort
Amint arról korábban beszámoltunk, Kovács Tarsoly Gábor türelemmel viselt, hosszú betegség után július 29-én, 70 éves korában elhunyt.
1955. június 19-én született, életét mindig az emberekkel való törődés és gondoskodás jellemezte. 2006 óta volt a Magyar Vöröskereszt Szakápoló Szolgálat koordinátora, hivatását példamutató magatartással, emberséggel végezte. Együttműködött a Vállalkozók Országos Szövetségével az Egészséges Vállalkozók Napjának megszervezésében.
Munkája nagy része a vagyonvédelemről szólt mintegy 30 éven keresztül, a szakterület minden szintjét bejárta.
Volt vagyonőr, szolgálatvezető, területi vezető, területi igazgató, regionális igazgató és szakmai igazgató. A nagy cégek mindig meglátták benne a szakma iránti elkötelezettséget, tudást és alázatot. 2024-től a Személy-, Vagyonvédelmi és Magánnyomozói Szakmai Kamara Fejér Vármegyei Szervezetének elnöke lett, munkáját mindig nagy szorgalommal és szakmai elkötelezettséggel végezte. Elnöksége alatt több szakmai szervezettel együttműködési megállapodást között. Nagy erőfeszítéseket tett szakmája népszerűsítéséért, illetve a Kamara és a vármegyei szervezet hírnevének visszaállításáért.
2024-től az Székesfehérvári Örmény Nemzetiségi Önkormányzat elnökhelyettese lett, és ugyancsak ettől az évtől – a Férfiak Klubja Fejér Vármegyei Asztaltársasága alapító tagjaként – aktívan részt vett a Klub munkájában példát mutatva emberségből, tenni akarásból, bölcsességből.
Kovács Tarsoly Gábort szűk családi körben helyezik végső nyugalomra a Sóstói Római Katolikus Temetőben.
Emlékét megőrizzük. Nyugodjon békében!