-
Vigyázat csalók!
Az utóbbi időszak tapasztalatai alapján a csalók továbbra is próbálkoznak, itt Fejérben is, ezért különösen fontos a tudatos és körültekintő internetes vásárlás és befeketetés, hogy az ünnepi forgatagban senki ne váljon áldozattá.
2025.12.02. -
Illegális autóbontók
Vádat emelt a Székesfehérvári Járási Ügyészség azzal a négy férfival szemben, akik engedély nélkül bontottak autókat és egyikük tárolta az alkatrészeket ingatlanán. Állampolgári bejelentés alapján a rendőrök a helyszínen leplezték le őket.
2025.12.01. -
Adventi Bűnmegelőzési Pont
A Fejér Vármegyei Rendőr-főkapitányság bűnmegelőzési szakemberei az adventi időszakban személyes tanácsadás keretein belül várják a lakosokat Székesfehérvár belvárosába, hogy ezzel hívják fel a figyelmet az év végi ünnepekkel kapcsolatos veszélyekre és az áldozattá válás elkerülésének lehetőségeire.
2025.11.28. -
Tanácsok a tűzoltóktól adventre
Vasárnap megkezdődik az adventi időszak, meggyújtjuk az első gyertyát az adventi koszorún. Egyre több helyen felkerülnek a karácsonyi fények is, sőt, sokan már november végén, december elején karácsonyfát állítanak. Annak érdekében, hogy az adventi ünnepkör ne végződjön tragédiával, előzzük meg az ilyenkor jellemző lakástüzeket.
2025.11.26.
Súlyos baleset a 81-esen - kamion és személygépkocsi ütközött frontálisan
Súlyos közlekedési balesethez riasztották a fehérvári tűzoltókat, ami a 81-es főút 14 km szelvényénél történt. Egy Opel személygépkocsi, és egy MAN konténer-szállító ütközött frontálisan. A személyautóban egy kisgyermek, és feltehetően édesanyja súlyosan sérült, a sofőr válságos állapotban van. Õket a mentők a fehérvári kórházba szállították. A sérülteket feszítő-vágó segítségével a tűzoltók szabadították ki, a forgalom mindkét irányba megállt. Óvatosan közlekedjenek az esőben! A Tűzoltóság képei a mentésről...
2005.06.09. 13:58 |
Súlyos közlekedési balesethez riasztották a fehérvári tűzoltókat, ami a 81-es főút 14 km szelvényénél történt. Egy Opel személygépkocsi, és egy MAN konténer-szállító ütközött frontálisan. A teherautó sofőrje nem sérült meg, míg az Opelban egy kisgyermek, és feltehetően édesanyja, illetve a jármű vezetője, egy férfi súlyosan! Õket a mentők a fehérvári kórházba szállították. A sérülteket feszítő-vágó segítségével a tűzoltók szabadították ki, a forgalom mindkét irányba megállt, majd a rendőrség terelőútra irányította a forgalmat! A baleset körülményeit a rendőrség vizsgálja!
Pavelcze László tájékoztatása szerint az összeroncsolódott személygépkocsiból mintegy háromnegyed órán át vágták ki a válságos állapotban lévő sérült férfit.
