-
Fogadóóra december 8-án
Fogadóórát tart Deák Lajosné önkormányzati képviselő: hétfőn 17 órától várja a 11. választókörzetben élőket.
2025.12.05. -
Áramszünet lesz az Írók utcái környékén
December 2-án hálózati karbantartás miatt áramszünet lesz az írókról elnevezett székesfehérvári utcákban – tájékoztatott az E.ON.
2025.12.01. -
Közmeghallgatás a Városházán
Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzat Közgyűlése 2025. december 5-én, pénteken 08.00 órától közmeghallgatást tart. A közmeghallgatás témája: „Tájékoztató Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzata pénzügyi és gazdasági helyzetéről”. Az ülés helyszíne a Városháza Díszterme, ahova tisztelettel várják az érdeklődőket.
2025.11.28. -
Fogadóórát Szontaghné Kovács Erika
Decemberben is két helyszínen és időpontban tart fogadóórát Szontaghné Kovács Erika. A 9. számú választókörzet önkormányzati képviselője 1-jén és 2-án várja a körzetben élőket.
2025.11.28.
Pünkösdhétfőn is elviszik a szemetet, de a csalai hulladékkezelő központ zárva lesz!
Ahol hétfőre esik a szemétszállítás, ott a Depónia pünkösdkor is elviszi a szemetet. A személyes ügyfélszolgálatok és a csala-pénzverővölgyi hulladéklerakó viszont zárva lesz június 9-én.
2025.06.06. 12:41 |
A Depónia Nonprofit Kft. tájékoztatása szerint pünkösdhétfőn, június 9-én a lakossági hulladékszállítás változatlan, azaz azokban az utcákban, ahol a hétfői napra esik a szemétszállítás, ezen a napon is elviszik a szemetet. A szolgáltató kéri a lakókat, hogy a gyűjtőedényeket reggel 6 óráig helyezzék ki.
A Székesfehérvár-Csala Pénzverővölgyi Hulladékkezelő Központ, valamint a hulladéklerakók és a hulladékudvarok, továbbá a személyes ügyfélszolgálatok ugyanakkor zárva tartanak pünkösdhétfőn.
A szolgáltató a lakosság megértését, türelmét kéri.
