-
Gépipari szakmai roadshow
A Magyar Gépipari és Energetikai Országos Szövetség és a Fejér Vármegyei Kereskedelmi és Iparkamara közös szervezésében valósult meg az-az országos roadshow, amely a gépipari, energetikai és védelmi ipari vállalatok számára kíván átfogó képet adni az iparág előtt álló innovációs lehetőségekről, a kutatás-fejlesztési irányokról, a beszállítói piacra jutás feltételeiről, valamint a hazai és nemzetközi értékesítési lehetőségekről.
2026.03.13. -
12 szakmai díj és új szemlélet - az „emberséges intelligenciában” hisz a fehérvári csapat
Az idei évben hat Marketing Gyémánt díjat nyert a Vonnák Péter vezette vállalkozás, amellyel a cég már összesen tizenkét szakmai elismerésnél tart. A díjakkal nemcsak kreatív marketingmegoldásokat, hanem több mesterséges intelligenciára épülő projektet is elismertek, ami jól mutatja, hogy a technológiai innováció egyre hangsúlyosabb szerepet kap a hazai marketing- és üzleti gondolkodásban.
2026.03.11. -
Ingyenes markeiting előadás vállalkozóknak
A marketing és a vállalkozásfejlesztés gyakorlati kérdéseiről lesz szó a Székesfehérvári Regionális Vállalkozásfejlesztési Alapítvány által szervezett szakmai délelőttön. A március 12-i rendezvényen a részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött.
2026.03.04. -
Hogyan és miből?
Folytatódott a Pénziránytű Bázisiskola Program a Székesfehérvári Szakképzési Centrum I. István Technikumban. Ezen a héten zajlik a Pénz7, melynek keretében szerdán a Hétvezér Általános Iskola diákjainak tartottak interaktív tanórát az államigazgatás szerepéről, az állami gazdálkodásról.
2026.03.04.
Székesfehérváron gyártják a májusban bemutatkozó TUC sóskekszet
Újabb népszerű keksszel bővül a Győri Keksz Kft. székesfehérvári üzemének termékpalettája. A hazai piacon 2008 májusában bemutatkozó TUC sóskeksz immáron olyan tradicionális termékekkel készül egy fedél alatt, mint a Pilóta keksz, a Vaníliás karika, a Győri Édes, az Albert keksz, vagy a Tele kréker. A vállalat számos külföldi piac számára is gyártja majd a sós terméket.
2009.05.15. 08:02 |
Újabb népszerű keksszel bővül a Győri Keksz Kft. székesfehérvári üzemének termékpalettája. A hazai piacon 2008 májusában bemutatkozó TUC sóskeksz immáron olyan tradicionális termékekkel készül egy fedél alatt, mint a Pilóta keksz, a Vaníliás karika, a Győri Édes, az Albert keksz, vagy a Tele kréker. A vállalat számos külföldi piac számára is gyártja majd a sós terméket. A Győri Keksz Kft. 2008 májusa óta hazánkban is forgalmazza az Európa számos országában népszerű TUC sós kekszet. A vállalat a forgalmazás után a gyártást is elhozta Magyarországra, így a székesfehérvári üzem portfoliója újabb kulcsmárkával bővült. A gyártás mellett termékfejlesztés is zajlik a székesfehérvári üzemben.
A Pilóta keksz receptúrája idén megújult: mostantól még több kakaóval készül. A hagyományos Győri Édes is megújult: ennek eredményeként az első olyan keksz Magyarországon, amely 100 százalékban természetes eredetű összetevők felhasználásával készül, receptúrája nem tartalmaz mesterséges anyagokat. A Győri Keksz Kft. bízik abban, hogy a TUC sóskeksz hasonló pályát fut majd be, mint ezek a termékek. A vállalat a terméket nemcsak a hazai, hanem számos külföldi piacra is gyártja majd székesfehérvári üzemében.