-
Ne dőljön be a csalóknak! - bank soha nem kér telefonon átutalást
Egy székesfehérvári nőt hívtak fel magukat rendőrnek, majd banki ügyintézőnek kiadó csalók. Azt közölték vele, hogy a számláján visszaélés történt, és az „adathalászok” figyelik a tranzakciókat. Arra vették rá, hogy a számláján lévő összeget egy „biztonságos” számlára utalja át. Ilyet soha NE tegyen, mert bank, rendőrség vagy más hatóság semmilyen okból nem kér telefonon átutalást!
2026.03.03. -
Garázdaság miatt keresik
A székesfehérvári rendőrök az állampolgárok segítségét kérik a képen látható férfi előkerítésében. A gyanúsított bántalmazott valakit a Várkörúton annyira, hogy az megsérült.
2026.02.27. -
Tolvajt keresnek a rendőrök
A székesfehérvári rendőrök az állampolgárok segítségét kérik, mert keresik a képen látható férfit. A gyanú szerint a férfi egy fehérvári áruházból az egyik vásárló pénztárcát ellopta.
2026.02.27. -
KRESZ-oktatás az iskolákban
Kísérleti jelleggel három székesfehérvári általános iskolában indult el a Biztonságos Közlekedés Alapjai program, melynek célja, hogy a KRESZ-oktatáshoz szükséges, játékos eszközök segítségével a nebulók gyakorlatorientált formában sajátítsák el a közlekedési szabályokat.
2026.02.24.
Motorost gázoltak és kigyulladt egy autó motortere tegnap Fehérváron
Fejér megye közútjain az elmúlt 24 óra során egy könnyű személyi sérüléssel végződő közlekedési baleset történt: motorost gázoltak el a Szabadságharcos utcában. A Palotai úton egy autó gyulladt fel menet közben a belső sávban, a tűzoltóság szerint az elöregedett benzincső okozta a tüzet.
Fejér megye közútjain az elmúlt 24 óra során egy könnyű személyi sérüléssel végződő közlekedési baleset történt: motorost gázoltak el a Szabadságharcos utcában. A Palotai úton egy autó gyulladt fel menet közben a belső sávban, a tűzoltóság szerint az elöregedett benzincső okozta a tüzet.
20 óra 15 perckor egy 28 éves férfi közlekedett Opel Corsa típusú gépkocsijával Székesfehérvár, Szabadságharcos utcában a Mátyás király körút felé. Haladása során a kereszteződéshez érve „telezöldes” szabad jelzésre áthaladva figyelmetlensége miatt nem vette észre a vele szemben motorkerékpárral szabályosan közlekedő 36 éves férfit, ezért őt elütötte. A motoros a baleset során 8 napon belül gyógyuló személyi sérülést szenvedett. 20 óra 25 perckor állampolgári bejelentés érkezett, miszerint Palotai út 19. szám előtt a gyalogátkelőhelyen, a belső forgalmi sávban kigyulladt egy Toyota Corolla típusú gépkocsi motortere. A tűzoltóság elsődleges véleménye szerint az elöregedett benzincső okozta a tüzet. Személyi sérülés nem történt.