-
Rendőrkézen a hamisítók
A Fejér megyei rendőrök több helyszínen számolták fel egyszerre egy szervezett, hamis közokiratok előállítására szakosodott bűnbanda tevékenységét. Az eljárás tovább folyik annak feltárására, hogy kik rendelték meg a hamis okmányokat, hány esetben használták fel őket, illetve milyen további bűncselekményeket segíthettek elő.
2026.06.19. -
Taroltak a fehérváriak
A tűzoltósport három versenyszámában mérték össze ügyességüket és gyorsaságukat Fejér vármegye hivatásos tűzoltói június 18-án. A rendezvénynek a seregélyesi Eötvös József Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium sportpályája adott otthont.
2026.06.19. -
Mentők napja
Mentőszolgálat Közép-Dunántúli Regionális Mentőszervezete. A Szent György Kórház auditóriumában szervezett rendezvényen számos bajtárs kapott elismerést kitartó és odaadó szolgálatért, a megjelenteket pedig dr. Jászkuti Ákos Péter regionális igazgató, dr. Fajta György Ádám ügyeleti igazgató és Mészáros Attila alpolgármester köszöntötte.
2026.06.18. -
Balesetszimuláció a Tóvárosi Iskolában
Hétfőn délelőtt a Magyar Vöröskereszt Fejér Vármegyei Szervezete a kéklámpás szervekkel közösen látványos balesetszimulációs gyakorlatot tartott a Tóvárosi Általános Iskola DÖK-napján. A gyakorlat követően a diákok a rendvédelmi és sürgősségi szervezetek által felállított állomásokon megismerkedhettek munkájukkal, hivatásukkal is.
2026.06.15.
Mindkét baleset okozója elmenekült a helyszínről
Hajnalban Sárbogárd felől egy eddig ismeretlen rendszámú fekete Audi járműoszlop előzését kezdte meg, de már nem tudta volna befejezni. A szemből érkező Seat sofőrje, hogy az ütközést elkerülje félre rántotta a kormányt, amelynek következtében árokba hajtott. 7 óra 15 perckor Iszkaszentgyörgynél egy kereszteződésbe elsődleges adataink szerint egy elsőbbségadás nélkül behajtó Suzuki miatt kapta félre a kormányt egy másik személy autó sofőrje.
Hajnalban Sárbogárd felől egy eddig ismeretlen rendszámú fekete Audi járműoszlop előzését kezdte meg, de már nem tudta volna befejezni. A szemből érkező Seat sofőrje, hogy az ütközést elkerülje félre rántotta a kormányt, amelynek következtében árokba hajtott. A sofőrt kórházba szállították. Az ismeretlen Audi sofőrje megállás és segítségnyújtás nélkül továbbhajtott. Keresi a rendőség.
7 óra 15 perckor Iszkaszentgyörgynél egy kereszteződésbe elsődleges adataink szerint egy elsőbbségadás nélkül behajtó Suzuki miatt kapta félre a kormányt egy másik személy autó sofőrje. A vétlen autó sofőrje súlyos sérülést szenvedett. Az ismeretlen rendszámú Suzuki sofőrje továbbhajtott. Keresi a rendőrség.