Meghibásodott a fehérvári Szent György Kórház MR-berendezése

A fehérvári kórház közösségi oldalán tájékoztatta a betegeket. Azt írták már dolgoznak a hiba elhárításán.
2026.06.22. 13:46 |
Meghibásodott a fehérvári Szent György Kórház MR-berendezése

Meghibásodott a Fejér Vármegyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház MR-berendezése, erről az intézmény tájékoztatta a lakosságot és a betegeket a közösségi oldalán.

A kórház posztja szerint a szakemberek már dolgoznak a hiba elhárításán. Az intézmény azt is jelezte, hogy a továbbiakról folyamatos tájékoztatást adnak.

A székesfehérvári kórház a betegek és a lakosság megértését kéri.