-
Május 7-én búcsúztatják Dr. Dienesné Fluck Györgyit
Dr. Dienesné Fluck Györgyi egykori önkormányzati képviselő életének 85. esztendejében hunyt el. Temetési búcsúztatására 2026. május 7-én csütörtökön 13 órakor a székesfehérvári Béla úti temető "A" ravatalozójában kerül sor. A búcsúztatást követően hamvait szűk családi körben helyezik végső nyugalomra.
2026.05.04. -
Felújítás miatt hétfőtől lezárják az M7 Budapest felé tartó oldalán az Agárdi csomópontot
Az M7-es autópályán felújítás miatt a Budapest felé tartó oldalon a Székesfehérvár-kelet, Agárd csomópont fel és lehajtó ága várhatóan 2026. május 4. és 29. között lezárásra kerül.
2026.05.03. -
Gázvezetéket újítanak fel
Burkolatbontással járó gázvezeték-felújítási munkálatok kezdődnek május 4-én, hétfőn az Aszalvölgyi úton. A kivitelezés ideje alatt az Aszalvölgyi út Szent Flórián körút és a TESCO behajtó út közötti szakaszán, valamint a Marhacsapás utca Szent Flórián körút és Agyag utca közötti részén ideiglenes forgalom- és sebességkorlátozásra kell számítani.
2026.05.03. -
Fogadóórát tart május 4-én hétfőn Östör Annamária önkormányzati képviselő
Fogadóórát tart május 4-én, hétfőn Östör Annamária önkormányzati képviselő, aki Kassai úti irodájában várja a 12. számú választókörzetben élőket.
2026.04.30.
Képviselői fogadóórák - Békési Ferencné, dr. Kovács Zsoltné, Patik Ferenc és Szontaghné Kovács Erika
A március elején fogadóórát tartó önkormányzati képviselőkre vonatkozó időpontokat és helyszíneket gyűjtöttük egy csokorba az alábbiakban.
Békési Ferencné minden hónapban két helyszínen és időpontban tart fogadóórát a 14. számú választókörzetben élőknek. Március 3-án, hétfőn 17 és 19 óra között az Erzsébet út 12. szám alatti irodában, március 4-én, kedden 17 és 19 óra között pedig a Köfém lakótelep 1. szám alatt várja a lakókat az önkormányzati képviselő.
Dr. Kovács Zsoltné minden hónapban két helyszínen és időpontban szervez fogadóórát a 2. számú választókörzetben. Legközelebb március 5-én, szerdán 17 és 18 óra között a Vörösmarty Mihály Általános Iskolában és 6-án, csütörtökön szintén 17 és 18 óra között a II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskolában várja az önkormányzati képviselő a hozzá tartozó városrészekben élőket.
Patik Ferenc minden hónap első hétfőjén várja a vízivárosiakat. Az önkormányzati képviselő soron következő fogadóórája 2025. március 3-án 17 és 18 óra között lesz a Budai út 94. szám alatti irodában.
Szontaghné Kovács Erika minden hónapban két helyszínen és időpontban tart fogadóórát a 9. számú választókörzetben élőknek. Március 3-án, hétfőn 17 és 18 óra között a Közösségi Központ – Feketehegy-Szárazréti Kultúrudvarban, 4-én, kedden 17 és 18 óra között pedig a Vörösmarty Mihály Általános Iskola Liget sori épületében várja a lakókat az önkormányzati képviselő.