Lezuhant egy sárkányrepülő, ketten meghaltak Fehérvár mellett

Lezuhant egy motoros sárkányrepülő vasárnap este Székesfehérvár mellett, a balesetben két ember meghalt - közölte a Fejér Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel. Farkas-Bozsik Gábor elmondta, hogy a szerencsétlenség este hét óra körül történt a börgöndi repülőtér közelében. A motoros sárkányrepülőn utazó két ember a helyszínen meghalt - mondta a szóvivő.
2017.07.16. 20:38 |
Lezuhant egy sárkányrepülő, ketten meghaltak Fehérvár mellett

Székesfehérvár Önkormányzata ezúton is részvétét fejezi ki az elhunytak családjának.

Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság közleménye a tragédiáról

Halálos kimenetelű légi közlekedési baleset történt 2017. július 16-án 19 óra körüli időben Székesfehérvár külterületén. A rendelkezésre álló adatok alapján egy kétszemélyes motoros-sárkányrepülőgép, eddig ismeretlen okok miatt egy szántóföldre zuhant. A baleset következtében a járműben tartózkodó két személy olyan súlyosan megsérült, hogy a helyszínen életét vesztette. A Székesfehérvári Rendőrkapitányság légi közlekedés veszélyeztetése bűncselekmény gyanúja miatt indított büntetőeljárást az ügyben.

Kék hírek

  1. Őrizetben az adathalász csalópár

    Több mint száz sértettet érintő online banki csalássorozat ügyében folytatott nyomozás eredményeként rendőrkézre került két 21 éves gyanúsított. A Fejér megyei rendőrök több hónapon át nyomoztak a duó ügyében, úgy tűnik, nemcsak csalás miatt, hanem kábítószer-kereskedelem miatt is felelniük kell a gyanúsítottaknak.

    2026.06.12.
  2. Kizuhant az ötödikről

    A József Attila Középiskolai Kollégium egyik diákja vasárnapról hétfőre virradó éjszaka zuhant ki az épületből. A gyermeket a mentők stabilizálták, jelenleg kórházban ápolják.

    2026.06.08.
  3. A rendőrség eljárást indított az összedőlt székesfehérvári épület ügyében

    A Székesfehérvári Rendőrkapitányság ismeretlen tettes ellen indított eljárást hétfőn, miután összeomlott egy bontás alatt lévő, négyemeletes ipari épület Székesfehérváron, amelynek romjai alól egy embert életveszélyes állapotban mentettek ki.

    2026.06.01.
  4. Leomlott egy bontás alatt álló négyemeletes épület - folyik a műszaki mentés

    Leomlott egy bontás alatt álló négyemeletes épület, Székesfehérváron a Takarodó úton. Egy ember a romok alatt rekedt, a székesfehérvári hivatásos tűzoltók érkeztek a baleset helyszínére, ahova több speciális és kutyás kereső-mentőegység is elindult. A műszaki mentést egy erőgép segíti az épület romjainak eltávolításában - közölte a a Fejér Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság helyettes szóvivője.

    2026.06.01.