-
Áramszünet a Búrtelepen
Hálózatkarbantartás, illetve villanyoszlop cseréje miatt lesz áramszünet június 29-én a Búrtelepen, valamint az Almássy-telepen és a környező utcákban – adta ki az erről szóló közleményt az áramszolgáltató.
2026.06.26. -
Benelegszik nyáron a radiátor?
Amennyiben a távfűtéssel ellátott lakásokban a nyári hónapok során átmenetileg felmelegednek afűtőtestek, az nem a fűtési szezon idő előtti kezdetét jelenti nem is próbafűtést végez a szolgáltató.A jelenség oka általában az épület fűtési rendszerén végzett karbantartási vagy felújítási munka,amely során a rendszert leürítik, majd a munkálatok befejezése után újratöltik.
2026.06.26. -
Elmarad a meleg miatt a Vakációindító
A közönség és a munkatársak biztonsága érdekében, a szombat nulla órától életbe lépő harmadfokú hőségriasztásra és a várható rendkívüli hőségre való tekintettel a szombatra meghirdetett Vakációindító Szárazréten rendezvény elmarad.
2026.06.26. -
Diákmunka a hivatalban
Nyári diákmunkára várja a fiatalok jelentkezését a Polgármesteri Hivatal Székesfehérváron. A foglalkoztatás két turnusban, július és augusztus hónapban lesz napi hat órában. Fizikai munkát, eszköz- és bútormozgatást kell végezni. Jelentkezni kizárólag elektronikus formában lehet – olvasható ebben a felhívásban.
2026.06.25.
Lakossági fórum Feketehegy-Szárazréten - szó lesz a nyugati elkerülő út építéséről is
Megkezdődött a 8. sz. főút Székesfehérvár nyugati, Feketehegy-Szárazrétet elkerülő III. szakaszának építése. Erről, a városrészt érintő fontos beruházásról is tájékoztatást kaphatnak a 2014. március 26-án, szerdán 18.00 órakor kezdődő lakossági fórumon az érdeklődők. A 9. számú választókörzetben az elmúlt éveben elvégzett munkákról, illetve az idei esztendő terveiről is szól majd a körzet önkormányzati képviselője a Vörösmarty Mihály Általános Iskola Szárazréti Tagiskolájában, a Farkasvermi úton.
2014.03.25. 10:10 |
A hagyományoknak megfelelően lakossági fórumot tart az elmúlt esztendőben elvégzett munkákról, illetve az idei esztendő terveiről Szigli István, a 9. számú választókörzet önkormányzati képviselője. A fórumon, amelyen szó lesz a Székesfehérvár nyugati elkerülő út építésének megkezdéséről is, jelen lesz dr. Cser-Palkovics András polgármester is.
Megkezdődött a 8. sz. főút Székesfehérvár nyugati, Feketehegy-Szárazrétet elkerülő III. szakaszának építése. Erről, a városrészt érintő fontos beruházásról is tájékoztatást kaphatnak a 2014. március 26-án, szerdán 18.00 órakor kezdődő lakossági fórumon az érdeklődők.
A 9. számú választókörzetben az elmúlt éveben elvégzett munkákról, illetve az idei esztendő terveiről is szól majd Szigli István önkormányzati képviselő a Vörösmarty Mihály Általános Iskola Szárazréti Tagiskolájában, a Farkasvermi úton.
A terület önkormányzati képviselője összegzi a 2013-as év eredményeit, szól az önkormányzat gazdálkodását érintő adósságkonszolidáció szerepéről, illetve a Szent István Emlékév tapasztalatairól is. A városrészben élők tájékoztatást kapnak a 2014-es év célkitűzéseiről és a megkezdett beruházásokról (iskola, óvoda felújítás, hídépítés, térfigyelő kamera kiépítés, útépítések).
A lakossági fórumon jelen lesz Dr. Cser-Palkovics András polgármester, Törő Gábor, a Fejér Megyei Közgyűlés elnöke, Dancs Norbert, a Fejér Megyei Kormányhivatal Székesfehérvári Járási Hivatal Vezetője, Kovács Zsolt, rendőr alezredes rendőrségi főtanácsos, városi rendőrkapitány, Bozai István, a Székesfehérvár Városgondnoksága Kft. ügyvezető igazgatója, és Loppert Dániel, a Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt. kommunikációs vezetője.
Minden érdeklődőt szeretettel várnak a lakossági fórumra, egy kötetlen beszélgetésre.