-
Megrongálták a tablókiálllítását
Ismeretlen tettesek megrongálták a Szent István Király Múzeum szabadtéri tablókiállításának több alkotását Székesfehérvár Belvárosában. Az intézmény megtette a rendőrségi feljelentést.
2026.04.29. -
Három fiatal fát is megvagdostak a vandálok az Aranybullánál
Az elmúlt napokban megint vandálok jártak az Aranybullánál és sajnos három fiatal fának a törzsét úgy összevagdalták, hogy kérdéses az életben maradásuk. Amit ilyen esetben tenni lehet az az, hogy fa sebkezelővel lekezelik a kertészek a sérüléseket és reménykedünk, hogy begyógyulnak.
2026.04.29. -
Harmincöt éves a Polgárőrség
A Fejér Vármegyei Polgárőr Szövetség a székesfehérvári Főnix Rendezvény és Lovasparkban tartotta közgyűlését. Az elmúlt évben Fejér vármegye 104 egyesületének, 4278 polgárőre összesen 781.962 óra szolgálatot teljesített, amely országosan is kiemelkedő eredménynek számít.
2026.04.26. -
Új tűzoltóautó Fehérváron
Korszerű, komplex gépjárműfecskendővel bővült a székesfehérvári hivatásos tűzoltó-parancsnokság eszközparkja. Az európai uniós támogatással beszerzett HEROS–AquaMAN 4000-es járművet ünnepélyes keretek között mutatták be. A modern kialakítású és felszereltségű tűzoltóautó tűzeseteknél és műszaki mentéseknél egyaránt hatékonyan vethető be.
2026.04.22.
Kifogásolta a benzin minőségét - tört zúzott a benzinkúton
Székesfehérváron az Aszalvölgyi úton lévő egyik benzinkútról érkezett bejelentés egy ismeretlen férfiről, aki a "shop"-ban garázda módon viselkedett. A helyszínre kiérkező járőrök az elkövetőt nem találták a helyszínen. Megtudták, hogy a férfi az üzemanyag minőségét vitatva tört-zúzott a benzinkúton. A megadott adatok alapján a keresett embert Seregélyes külterületén elfogta a helyi körzeti megbízott és előállította a Székesfehérvári Rendőrkapitányságra.
2013.02.17. 08:54 |
Székesfehérváron az Aszalvölgyi úton lévő egyik benzinkútról érkezett bejelentés egy ismeretlen férfiről, aki a "shop"-ban garázda módon viselkedett. A helyszínre kiérkező járőrök az elkövetőt nem találták a helyszínen. Megtudták, hogy a férfi az üzemanyag minőségét vitatva tört-zúzott a benzinkúton. A megadott adatok alapján a keresett embert Seregélyes külterületén elfogta a helyi körzeti megbízott és előállította a Székesfehérvári Rendőrkapitányságra. A nyomozók gyanúsítottként hallgatták ki a férfit, majd szabadon bocsátották.